وضعیت نقل و انتقالات منچسترسیتی؛ خریدها و فروش های احتمالی

0
589

در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره بازگشت نیمار به بارسلونا مطرح شده و حالا خبر می‌رسد که دیگر ستاره پاری‌سن‌ژرمن هم مورد توجه باشگاه منچسترسیتی قرار دارد. پیش از این لئوناردو، مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن هم گفته بود که تضمینی برای حفظ کیلیان وجود ندارد.

نشریه فرانسوی «ال‌پایس» مدعی شد باشگاه منچسرسیتی با پیشنهادی 45 میلیون یورو در سال – 860 هزار پوند در هفته – سعی در وسوسه کردن کیلیان امباپه برای پیوستن به این تیم انگلیسی دارد و پپ گواردیولا هم در سال‌های اخیر به طور مرتب با این ستاره فرانسوی در ارتباط بوده است، هرچند باشگاه PSG سعی خواهد کرد تا مانع عملی شدن این انتقال شود. 

آینده دنی آلوز هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. قرارداد این دفاع راست برزیلی با پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسیده و او هنوز هیچ تیم جدیدی پیدا نکرده است، البته شایعاتی درباره احتمال رفتن او به منچسترسیتی برای ملحق شدن به سرمربی سابقش پپ گواردیولا شنیده می‌شود اما سرمربی سابق بارسلونا می‌گوید که نیازی به جذب این بازیکن 36 ساله ندارد.

برخلاف پست دفاع راست، گواردیولا امیدوار است که تیمش پیش از پایان مهلت خرید بازیکن بتواند یک مدافع میانی جدید جذب کند و به این ترتیب جای خالی وینسنت کمپانی را پر کند.

گواردیولا: از جدایی لروی سانه ناراحت خواهم شد

گواردیولا در مصاحبه ای امروز بیان داشت: ما یک پیشنهاد برای تمدید قرارداد به لروی سانه داده ایم اما دیگر همه چیز در دست ما نیست. امیدوارم با لروی سانه به توافق برسیم اما اگر او بخواهد سیتی را ترک کند، من ناراحت خواهم شد و امیدوارم او در تیم ما باقی بماند.