محمدرضا خاتمی خواستار عذرخواهی دبیرکل موتلفه شد

0
80

محمدرضا خاتمی، دبیر کل سابق جبهه مشارکت از دبیرکل فعلی حزب موتلفه خواسته است، مستند ادعای اخیر خود را منتشر کند و یا درغیر اینصورت عذرخواهی کند.

محمدنبی حبیبی، دبیرکل موتلفه در یک برنامه تلویزیونی ادعا کرده که جبهه مشارکت دریک بیانیه خود نوشته است :” جمهوری اسلامی یک پارادوکس است و این حزب برای حل این پارادوکس جمهوری را انتخاب کرده است.”

درواکنش به این اظهارات، محمدرضاخاتمی دبیرکل سابق مشارکت از حبیبی خواست مستند چنین ادعایی را منتشر کند و یادآور شد :” اگر چنین چیزی وجود نداشت صریحا از این افترا به حزب و أشخاصی که هیچ إمکانی برای دفاع از خود ندارند عذر خواهی کنید.”

به گزارش نوروز، متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای حبیبی دبیر کل محترم موتلفه

با سلام

 گمان من این بود که عمر دروغ و شانتاژ و فریب با إتمام کار دولت معجزه هزاره سوم به پایان رسیده است اما اینک به این نتیجه رسیده ام که آن بداخلاقی ها و انحرافات ریشه در جایی دارد که هنوز در اسلامیت و انقلابی گری خود بسیار ادعا دارد و همچنان خود را داعیه دار و پیشتاز اصولگرایى می داند. جنابعالی در مناظره جمعه اول شهریور نود ودو در یک فرصت طلبی آشکار مدعی شدید که در یک بیانیه جبهه مشارکت آمده است که جمهوری اسلامی یک پارادوکس است و این حزب برای حل این پارادوکس جمهوری را انتخاب کرده است. خواهشمندم جهت اثبات این ادعا مستند خود را منتشر کنید و معلوم دارید در کدامیک از بیانیه ها یا انتشارات جبهه مشارکت چنین مطلبی آمده است؟ واگر چنین چیزی وجود نداشت صریحا از این افترا به حزب و أشخاصی که هیچ إمکانی برای دفاع از خود ندارند عذر خواهی کنید تا عیار مسلمانی و مروت شما مشخص شود.

 والسلام علی من التبع الهدی

سید محمد رضا خاتمی