زخمی شدن رابرت دنیرو هنگام ساخت فیلم تازه اسکورسیزی

0
128

رابرت دنیرو که برای فیلمبرداری فیلم «قاتلان ماه کامل» جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی در اوکلاهما حضور داشت، به دلیل جراحت به خانه‌اش در نیویورک بازگشت.

این فیلم که در اوکلاهما در حال فیلمبرداری است با بازی رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو ساخته می‌شود.

ورایتی نوشت، هنوز روشن نیست جراحت دنیرو تا چه حد جدی است؛ اما این جراحت سر صحنه فیلمبرداری ایجاد نشده بلکه در زمان استراحت وی رخ داده و پای او آسیب دیده است.

«قاتلان ماه کامل» که برای اپل تولید می‌شود در مناطق سرخپوست نشین باتلسویل، پاهوسکا و اوسیج کانتی در اوکلاهما فیلمبرداری می‌شود.

گفته شده دنیرو پنج‌شنبه راهی نیویورک شد تا جمعه به اقدامات پزشکی بپردازد.

البته قرار بود وی به زودی چند هفته‌ای از تولید فاصله بگیرد و هنوز روشن نیست که آیا او دوباره در مکان فیلمبرداری حاضر می‌شود یا خیر.

لازم به ذکر است این دهمین همکاری رابرت دونیرو و مارتین اسکورسیزی است. پیش از این این دو غول سینمای جهان در فیلم های چون؛ ۱. خیابان‌های پایین شهر ۲. راننده تاکسی ۳. نیویورک، نیویورک ۴. گاو خشمگین ۵. پادشاه کمدی ۶. رفقای خوب ۷. تنگه وحشت ۸. کازینو  ۹. مرد ایرلندی با هم همکاری داشتند.

خبرگزاری هنری داخلی نوشتند؛ به گفته نشریات محلی خیابان‌های یکی از محله‌های تولید فیلم در هفته‌های اخیر حسابی به هم ریخته شده بود تا فضای سال ۱۹۱۹ را تداعی کند و اتومبیل‌های قدیمی نیز در خیابان‌ها حرکت می‌کردند و در صحنه‌ای از فیلم دنیرو در حال راندن یکی از اتومبیل‌های قدیمی دیده شده بود.

این فیلم با بودجه نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار ساخته می‌شود و دوشنبه گذشته اولین عکس رسمی فیلم از صحنه‌ای با حضور دی کاپریو در اینستاگرام وی منتشر شده بود.