در حاشیه انتخابات، علی پروین هم به جمع حامیان قالیباف پیوست

0
374

بخش اعظمی از ورزشکاران و پیشکسوتان حمایت شان را از شهردار تهران ابراز می‌کنند. دراین بین نام‌هایی دیده می‌شود که پیش از این سابقه نداشت آنها از کسی در چنین کارزاری به صورت مستقیم حمایت کنند. اما آنچه قالیباف در نیروی انتظامی و شهرداری انجام داد دلیلی بود تا مردان ورزش وی را برگزینند.

به گزارش خبرنامه ملّی ایرانیان از فردا نیوز؛ این ورزشکاران ملّی در رابطه با تصمیمشان می گویند: در دوره‌ای که قالیباف در رأس فرماندهی ناجا بود پاس به شکل واقعی کلمه به یک تیم حرفه‌ای بدل شد که در رشته فوتبال بازیکنان متعددی را پرورش داد و به تیم ملی معرفی کرد.این یعنی اهمیت دادن به ورزش.

خداداد عزیزی، حماسه‌ساز ملبورن در مصاحبه با تهران می‌گوید: «روزی که پاس برای جذب من پیشنهاد داد ثانیه‌ای درنگ نکردم و به‌خاطر شخص قالیباف به جمع آنها پیوستم.»

مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران می‌گوید همه نامزدها در مورد ورزش شعار می‌دهند اما بروید کارنامه تک تک آنها را در جاهایی که خدمت کرده‌اند ببینید و متوجه شوید چقدر به ورزش اهمیت داده‌اند.از منظر برزگر این تنها قالیباف است که در ادوار مختلف نشان داده دلش با ورزشی هاست.او به ساختار تکرار نشدنی پاس نیروی انتظامی اشاره می‌کند و سپس به بخش ورزش محلات شهرداری تهران می‌رسد.

مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد اعتقاد دارد قالیباف در عمل نشان داد است به ورزش علاقه‌مند است و آن را از دغدغه‌های اصلی‌اش می‌داند.علاوه بر این دو، نفرات دیگری مثل حمید سوریان، امیررضا خادم،علیرضا دبیر، احسان لشکری،خدیجه آزادپور،علیرضا منصوریان و همچنین علی پروین هم بودند که جمله مشترکشان در حمایت از قالیباف این بود: «او مدیری امتحان پس داده است که نشان داده بیشتر از سایر مردان سیاست،جنس ورزش را درک می‌کند و دلسوز این قشر است.»

بهداد سلیمی هم در این بین علاوه برحمایت کلامی در سفر قالیباف به مازندران به استقبال او رفت تا اینچنین به مدیری از جنس سیاست ادای دین کند که همواره نگاه ویژه‌ای به ورزشکاران داشته است. علاوه بر این افراد نفرات دیگری هم بودند که طی چند روز گذشته به صورت رسمی حمایت شان را از شهردار تهران ابراز داشتند؛ محمد رضا طالقانی، محمدرضا خلعتبری، حنیف عمران‌زاده،هادی نوروزی، عسگری محمدیان، حسین اجاقی،میرشاد ماجدی، پریسا فرشیدی،فرشاد پیوس، رضا شاهرودی، مهرداد اولادی، کمیل قاسمی، حسین عبدی، رضا یزدانی، علیرضا نصرآزادانی،علیرضا رضایی،ابراهیم جوادی، حسین ملاقاسمی،ندا زارع و محسن حاجیلو.