جیمز فرانکو: چرا او؟

0
299

جیمز فرانکو بار دیگر در یک فیلم کمدی ظاهر می‌شود.

 پس از آنکه آخرین فیلم کمدی جیمز فرانکو با عنوان «مصاحبه» به فیلمی پرجار و جنجال بدل شد، حالا او در حال گفتگو برای بازی در فیلم کمدی دیگری با عنوان «چرا او؟» است.

این کمدی متعلق به کمپانی فاکس است و جان هامبورگ برای کارگردانی آن انتخاب شده است. او در نوشتن فیملنامه فیلم نیز با نیکلاس استولر و یان هلفر همکاری کرده است.

داستان این کمدی متمرکز بر شخصیت پدری از ایالت‌های غربی آمریکاست که خانواده‌اش را برای دیدار دخترش می برد. دختر او در استنفورد پذیرفته شده و ماجراهایی رخ می دهد که این پدر مجبور می شود با نامزد میلیاردر دخترش وارد رقابتی جدی شود.

فرانکو که به تازگی با ست روگن در «مصاحبه» بازی کرده با فیلم «ملکه صحرا» به کارگردانی ورنر هرتسوگ در جشنواره فیلم برلین حضور داشت. «داستان واقعی» و «خاطرات آدرال» از دیگر فیلم‌های جدید اوست. او به تازگی به عنوان شخصیت اصلی فیلمی که قرار است با اقتباس از رمان ۲۲/۱۱/ ۶۳ استیون گینگ ساخته شود، انتخاب شده است.

هامبورگ کارگردانی فیلم «دوستت دارم بابا» را در کارنامه دارد و استولر «همسایه‌ها» را کارگردانی کرده است.

به گزارش آنا به نقل از ورایتی،فرانکو که دانش آموخته رشته ادبیات و هنر است، به بازی در فیلم‌های اقتباسی از آثار داستانی علاقه خاصی دارد و تاکنون کارگردانی دو فیلم با اقتباس از آثار ویلیام فاکنر را انجام داده است.

فرانکو پس از ایفای نقش هری آزبورن در مرد عنکبوتی به شهرت جهانی رسید. بعد از آن فیلم‌های او شامل: یک فیلم جنگی به نام یورش عظیم در سال ۲۰۰۵، فیلم حماسی و عاشقانهٔ تریستان و ایزولد در سال ۲۰۰۶، درام آناپولیس در سال ۲۰۰۶. فانکو در ۲۰۰۸ به خاطر بازی در قطار آناناس جایزهٔ بهترین بازیگر فیلم‌های کمدی یا موزیکال را دریافت کرد.

او نقشی برجسته در فیلم میلک در سال ۲۰۰۸ بازی کرد. در ۲۰۱۰، در فیلم ۱۲۷ ساعت نقش آرون رالستون، کوه نوردی که مجبور می‌شود بازوی خود را قطع کند وقتی زیر یک تخته سنگ گیر می‌افتد، ایفای نقش کرد.