اتان هاوک و دنزل واشنگتن جای استیو مک کویین و یول برینر

0
316

اتان هاوک و دنزل واشنگتن که بیش از یک دهه پیش با هم در فیلم «روز تعلیم» بازی کردند، دوباره هم‌بازی می شوند.

 پس از فیلم «روز تعلیم» که این دو بازیگر با هم در برابر دوربین آنتونی فوکوآ در خیابان‌های اصلی لس‌آنجلس بازی کردند، یک بار دیگر و این بار در غرب وحشی ظاهر می شوند.

به گفته منابع خبری، هاوک که امسال از نامزدهای اسکار برای نقش مکمل در فیلم «پسر بچگی» بود، اکنون در مراحل نهایی مذاکرات برای پیوستن به دنزل واشنگتن بازیگر مشهوری است که سال پیش نامزد دریافت اسکار نقش اول مرد بود.

فیلمی که این دو در آن بار دیگر در کنار هم قرار می‌گیرند، محصول متروگلدن مایر است و «هفت دلاور» نام دارد که بار دیگر فوکوآ کارگردانی آن را انجام می دهد. کریس پات و هیلی برنت نیز از جمله گروه بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم بازسازی فیلمی از سال ۱۹۶۰ است که با الهام از فیلم «هفت سامورایی» آکیرا کوراساوا ساخته شده بود و در آن یول برینر و استیو مک‌کویین بازی کرده بودند. این فیلم بر شخصیت هفت تفنگدار متمرکز است که از یک دهکده مکزیکی در برابر هجوم یک گروه از افراد شرور محافظت می کنند.

1608984

«هفت دلاور» در ژانر وسترن و به کارگردانی و تهیه کنندگی جان استرجس ساخته شده بود و به عنوان یکی از برترین فیلم‌های ژانر خود به یاد آورده می‌شود. چارلز برونسون دیگر بازیگر این فیلم بود.

فیلمنامه این فیلم اخیرا توسط جان لی هنکاک و بر مبنای بازنویسی فیلمنامه‌ای که نیک پیزولاتو خالق «کاراگاه واقعی» نوشته بود، نوشته شده است.

مترو گلدن مایر امیدوار است زوج هاوک و واشنگتن دوباره موفقیت همان درام جنایی فیلم قبلی را ایجاد کنند که هم در باکس آفیس موفق بود و هم نامزدی اسکار را برای هر دو همراه داشت و واشنگتن برای همان نامزدی موفق به بردن اسکار شد. «روز تعلیم» محصول سال ۲۰۰۱ ماجراهای رخ داده برای دو مامور اداره پلیس لس آنجلس در یک روز را تصویر می کرد. صحنه‌های فیلم در شرق و جنوب شهر لس‌آنجلس فیلم‌برداری شده است.

به گزارش  مهر به نقل از ورایتی،هاوک چندین پروژه جدید دارد که «کشتن خوب» اندرو نیکولز و مستندی که خودش کارگردانی کرده با عنوان «سیمور: یک مقدمه» از جمله آنهاست. این مستند بر زندگی سیمور برنشتاین پیانونوازی که ۵۰ سال است کنسرت نداده تا تنها به آموزش پیانو بپردازد، تمرکز دارد و با استقبال منتقدان روبه رو شده است.