کرونا به جان استقلال افتاد

0
175

سازمان لیگ به باشگاه‌ها اعلام کرده است فقط در صورتی که ۱۰ بازیکن از یک تیم به کرونا مبتلا شده باشند مسابقه‌های آن تیم لغو می‌شود.

 استقلالی‌ها خواستار لغو بازی فردای خود مقابل پارس جنوبی جم شده‌اند. این اتفاق زمانی رخ داد که مشخص شد در تست آخر ۸ بازیکن این تیم مشکوک به کرونا هستند. با این وجود بعید به نظر می‌رسد بازی استقلال لغو شود چرا که مسئولان سازمان لیگ به باشگاهها اعلام کرده اند در صورتی که تعداد مبتلایان یا مشکوکان به کرونا ۱۰ نفر باشند، مسابقات شان لغو خواهد شد.

  • کرونایی‌های استقلال مشخص شدند

پنج مورد ابتلا به ویروس کرونا در بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران تایید شده است. از بین بازیکنان، وریا غفوری، کاپیتان این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده است. او حتی با چنین شرایطی ظاهرا در دیدار قبلی برابر سایپا تهران هم حاضر شده است. دیگر بازیکن استقلال که طی چند روز اخیر علائم ابتلا به این ویروس را داشته، گلزن این تیم در بازی گذشته یعنی مسعود ریگی است که تب و لرز و وضعیت او نگران کننده بوده است.

داریوش شجاعیان هافبک تیم استقلال که پس از مصدومیت آماده بازگشت به میدان بود هم یکی دیگر از بازیکنان این تیم است که به این ویروس مبتلاست. او طی هفته‌های گذشته تمرینات اختصاصی را در کنار محسن کریمی سپری کرده بود و به احتمال این بازیکن هم به ویروس مبتلا شده باشد.

یک عضو کادرپزشکی نیز به کرونا مبتلا شده و همینطور تست کرونای فرهاد مجیدی، مجید نامجو مطلق، صالح مصطفوی و علی ربانی به عنوان اعضای کادرفنی منفی اعلام شده است. همینطور فرشید اسماعیلی و سید حسین حسینی دو بازیکن از این تیم هستند که با مشخص شدن جواب آزمایشات به کرونا مبتلا نشده‌اند.

  • مدافع استقلال تکذیب کرد!

مدافع آبی‌ها اعلام کرد برخلاف اخباری که منتشر شده، کرونا ندارد. در خبرها اعلام شد یکی از بازیکنان کرونایی میلاد زکی‌پور مدافع این تیم است. او اما با تکذیب این خبر گفت اصلا کرونا نگرفته و انتشار این خبر باعث نگرانی شدید خانواده اش شده است.

  • اولین واکنش وریا غفوری

همشهری گزارش داد؛ وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال اولین بازیکن کرونایی این تیم است. او در واکنش به مثبت اعلام شدن تست کرونایش گفت: بدن‌درد دارم اما حال کلی‌ام خوب است و در خانه قرطینه هستم.