چمران: رأفت جمهوری اسلامی باعث شده همچنان ناامنی ایجاد کنند

0
90

مهدی چمران، عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب با تاکید بر لزوم برخورد قاطع با معترضان که او آنها را آشوبگران نامید اظهار کرد: مسئولین باید تصمیم بگیرند که با شورش‌گران،(مردم معترض به جمهوری اسلامی را این عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اینگونه نامید) آشوبگران و معترضین چگونه برخورد قاطع کنند.

رئیس شورای شهر تهران افزود: در جریان حوادث اخیر برخی از فریب خوردگان (مردم معترض به جمهوری اسلامی را این عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اینگونه نامید)و اغتشاش‌گران ضمن همراهی با آمران و عاملان ایجاد ناامنی و آشوب، به ایجاد اغتشاش و تخریب اموال عمومی و شخصی پرداختند؛ البته مردم فهیم و هوشیار ما همواره صف خود را از صفوف این قماش جدا کردند.

خبرگزاری های داخلی نوشتند؛ چمران تاکید کرد: دستگاه قضا باید با تجزیه‌طلبان (مردم معترض به جمهوری اسلامی را این عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اینگونه نامید)، آشوبگران و اغتشاشگران برخورد قاطع کند، اما در مورد معترضین باید فکر وسپس تصمیمات مقتضی را اتخاذ کند.

رئیس شورای شهر تهران در پایان گفت: رأفت جمهوری اسلامی و همچنین مسامحه و مصالحه دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در مواجهه با (مردم معترض به جمهوری اسلامی) اغتشاش‌گران، باعث شده تا آشوب‌گران همچنان در خیابان‌های شهر اقدام به ایجاد ناامنی کرده و اموال عمومی را به آتش بکشند.