پخش آگهی تبلیغاتی «بروس ویلیس» در انگلیس ممنوع شد..

0
551

با گذشت چند روز از پخش یک آگهی تلویزیونی در شبکه‌ی اسکای انگلیس درباره‌ی یک سرویس جدید اینترنتی که «بروس ویلیس»، بازیگر، تهیه‌کننده و نوازنده آمریکایی، آلمانی‌تبار نیز در آن حضور داشت، پخش این آگهی متوقف شد.

به گزارش دیلی میل، در این آگهی تلویزیونی بروس ویلیس که بیشتر در فیلم‌های اکشن حضور دارد، از تعدادی از اصطلاحاتی که در فیلم‌های اکشن‌ خود از جمله «جان سخت» استفاده کرده، استفاده می کند که براساس بررسی‌های شورای استانداردسازی آگهی‌های تلویزیونی انگلیس تأثیرات نامناسبی را بر روی کودکان به جای می‌گذارد.

قرار است در روزهای آتی با تغییر تعدادی از دیالوگ‌های این آگهی که هزینه‌های سنگینی نیز برای ساخت آن شده است، پخش آن از شبکه‌ی اسکای از سر گرفته شود.

بروس ویلیس در اواخر دهه‌ی 80 و به ویژه به خاطر بازی در نقش جان مک کلین در سری فیلم‌های «جان سخت» به شهرت رسید.

به گزارش سایت های سینمایی، وی در مجموع در بیش از 60 فیلم سینمایی حضور داشته که از آنجمله می‌توان به «قصه‌ی عامه‌پسند»، «شهر گناه»، «جان سخت»، «آرماگدون» و «حس ششم» اشاره کرد. آثار ویلیس در مجموع و به طور خالص بین 255 تا 304 میلیارد دلار در گیشه‌های آمریکای شمالی فروش داشته که از لحاظ پر کردن گیشه هفتمین هنرپیشه‌ی نقش اول و هشتمین هنرپیشه نقش مکمل است. وی همچنین دو بار برنده جایزه‌ی امی، یک بار برنده‌ی جایزه گلدن گلوب و چهار بار نامزد دریافت جایزه‌ی ساترن شده است.