«واکینگ دد» با سورپرایزهای جدید برمی‌گردد

0
227

سریال آخرالزمانی و زامبی شبکه ای‌ام‌سی برای یک فصل دیگر تمدید شده و دارد به پایان خط داستانی کمیک بوک‌ها نزدیک می‌شود.

ظاهرا سریال «واکینگ دد» یا «مردگان متحرک» به این زودی‌ها جایی نمی‌رود و یک چهره آشنا هم برای فصل جدید آن دوباره بازمی‌گردد.

شورانر آنجلا کانگ در مراسم کامیک کان نیویورک اعلام کرد که شبکه ای‌ام‌سی این سریال درام زامبی را برای فصل یازدهم تمدید کرده و همچنین تایید کرد که لارن کوهن یک بار دیگر در نقش مگی گرین به این سریال بازمی‌گردد. شخصیت قدیمی او آخرین بار در پایان فصل نهم دیده شده بود و هم‌زمان با خروج اندرو لینکلن دیگر شخصیت اصلی داستان از سریال کنار رفته بود. او در فصل یازدهم یکی از شخصیت‌های ثابت خواهد بود.

کوهن گفت: «کاملا سورآل است. حس خانه را دارد. خیلی احساساتی است. حس‌ می‌کنم این یک کامیک کان و یک خانواده خیلی ویژه است و من واقعا خوشحالم که اینجا هستم.»

سارا بارنت رییس شبکه ای‌ام‌سی در بیانیه‌ای گفت: «این سریال ۱۰ سال پیش در حالی آغاز به کار کرد که عمق یک سریال درام با پرستیژ درجه یک را داشت. و حالا ۱۰ سال بعد این پدیده از نظر خلاقانه رشد کرده و منتقدان و مخاطبان از تمدید آن استقبال می‌کنند. بسیار خوشحالیم که دوباره به لارن کوهن خوش‌آمد بگوییم که ارزش بسیاری برای این سریال و هواداران مشتاق جهانی آن داشته است.»

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، فصل دهم سریال قرار است یکی از اصلی‌ترین خطوط داستانی کمیک بوک‌های «واکینگ دد» رابرت کرکمن که سریال بر پایه آن ساخته شده را به نمایش بکشد: «جنگ زمزمه‌کنندگان» که ادامه خشن ورود این شخصیت‌های منفی در فصل نهم است.