هیگواین پس از تست پزشکی با آرسنال قرارداد ۵ ساله می‌بندد

0
178

روزنامه سان نوشت گونزالو هیگواین امروز نزد «توپچی‌های لندن» حاضر خواهد شد تا پس از تست پزشکی قرارداد 23 میلیون پوندی امضا کند.

مطابق این گزارش رقم فوق تاکنون در تاریخ آرسنال سابقه نداشته و بالاترین رقم خرید بازیکن در سطح باشگاه محسوب می‌شود.

به این ترتیب در صورت امضا قرارداد با مهاجم مادریدی، رکورد تابستان گذشته که با 16.5 میلیون پوند متعلق به سانتی کازورلا بود، شکسته خواهد شد.

وی با امضا قراردادی سه ساله هفته‌ای 100 هزار پوند دستمزد دریافت خواهد کرد.

هیگواین برای حضور در انگلیس، از مدتی قبل اجازه سفر به جزیره را از کهکشانی‌های مادریدی دریافت کرد تا با کمک پدرش که نقش مدیر برنامه‌های وی را ایفا می‌کند، از نزدیک با توپچی‌ها رایزنی کند. در این گفت‌وگوها آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی با سابقه تیم انگلیسی به وی اعلام کرد خواهان گلزنی است که دروازه حریفان را بازکند و مشکلات خط حمله تیم او را کاهش دهد.

954693_132122666987950_57464464_n

 هیگواین در سال ۲۰۰۴ وارد دنیای فوتبال حرفه‌ای شد و به عضویت تیم ریور پلاته درآمد. وی در این تیم حضورقابل توجهی داشت و توانست در ۳۲ بازی برای این تیم پانزده گل به ثمر برساند. وی به دلیل مشکلاتی که با سرمربی وقت ریور پلاته، دانیل پاسارلا، داشت از این تیم جدا شد و در هشتم اکتبر ۲۰۰۶ به تیم بوکا جونیورز آرژانتین پیوست اما قبل از شروع لیگ آرژانتین، باشگاه رئال مادرید با پرداخت ۱۳ میلیون یورو هیگواین را به خدمت خود درآورد.