هزارتومانی محسن رضایی در مناظره

0
561

محسن رضایی نخستین کاندیدایی است که پشت تریبون قرار گرفت و درباره فرهنگ صحبت کرد.

او با اشاره به کاهش ارزش پول به یک سوم و وضعیت سخت اقتصادی، تاثیرات آن را بر بحث فرهنگی و اجتماعی مهم و تاثیر گذار دانست.

در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ کاندیدای ریاست جمهوری شد. پس از اعلام نتایج انتخابات، رضایی در اعتراض به تقلب در انتخابات بیانیه ای منتشر کرد و رای اعلام شده را نپذیرفت اما با بالا گرفتن اعتراض‌ها که توسط رژیم به “فتنه” مشهور شد اعتراض خود را پس گرفت و به انتقاد از رفتارهای معترضان پرداخت.

رضایی از جمله سیاستمدارانی است که علاقه شدیدی به حضور در رسانه ها دارد. او اولین سایت اینترنتی ایران را با عنوان بازتاب راه اندازی کرد که پس از گذشت چند سال این سایت تعطیل شد. پس از آن سایت “تابناک” را راه اندازی نمود تا همچنان بتواند حضور موثری در افکار عمومی داشته باشد.

340724_830

مقاله قبلیتصاویری از ستاد سه کاندیدا هنگام پخش‌ مناظره..
مقاله بعدیتعدادی از شرکت‌کنندگان خاکسپاری آیت‌الله طاهری بازداشت شدند
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...