کریستوف والتس دشمن اصلی جیمز باند نیست

0
268

کریستوف والتس با رد خبر بازی در نقش دشمن جیمز باند در فیلم «شبح» اینها را خبرهای اینترنتی نادرست خواند.

کریستوف والتس با رد خبر بازی‌اش در فیلم جدید جیمز باند با نام «شبح» یا «اسپکتر» گفت نام شخصیتی که نقش آن را بازی می‌کند بلوفیلد نیست و این خبر به کلی نادرست است.

این بازیگر اتریشی که دو بار جایزه اسکار را برده در یک مصاحبه اعلام کرد اینها همه خبرهای اینترنتی بود که اعلام می‌کرد او در نقش بلوفیلد در«شبح» بازی می‌کند. او گفت این شایعه از اینترنت شروع شد و اینترنت آفت است. او گفت اسم شخصیتی که او در نقش آن بازی می‌کند فرانتس اوبرهاوزر است.

او پس از این انکار افزود که شخصیت او با ارنست استاورو بلوفیلد بزرگترین دشمن مامور ۰۰۷ مرتبط است. بلوفیلد به عنوان بهترین دشمن شیطانی که جیمز باند با آن روبه رو می‌شود شناخته شده که در راس یک سازمان جنایی جهانی است. نقش دشمن اصلی جیمز باند در فیلم‌های قبلی توسط بازیگرانی چون دونالد پلزنس، تلی ساوالاس، مکس فون سیدو و چارلز گری بازی شده بود.

بازیگر فیلم «جانگوی رها شده» در بخش دیگری از مصاحبه‌اش گفته است علاقه کمی به بازی در فیلمی از جیمز باند داشت اما به دلیل کیفیت دیگر بازیگرانی که در این پروژه حضور داشتند، به بازی در این نقش متقاعد شد. او با تعریف از سکانس‌هایی که در مکزیک فیلمبرداری شده‌اند گفت نویسنده و کارگردان فیلم افراد تازه از راه رسیده نیستند و بازیگرانی که در نقش‌های مختلف ظاهر شده‌اند، مقلدان صرف و بی‌مزه نیستند.

او از صحنه‌های اتریش فیلم نیز دفاع کرد و گفت صحنه هایی که در اتریش می‌گذرد یادآور همان صحنه‌های سنتی اکشن در برف هستند. او افزود بازی دانیل کریگ در این فیلم لحن متفاوتی به آن داده و این فیلم دیگر مبتنی بر فرمول‌های سنتی که بازیگران به سادگی در برابر دوربین قرار بگیرند نیست.

این بازیگر تحسین‌شده برای ایفای نقش‌های درام همچنین گفت می‌تواند تحقق هنری را در فیلم باند ببیند. او افزود این فیلم به نوعی اسطوره مدرن است که به شکلی هنرمندانه ساخته می‌شود و همه این پیچیدگی‌ها آن را جالب و مردم را جذب آن می‌کند.