فیلم «نقشه فرار» با بازی سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر..

0
1272

سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر بازیگران اصلی این فیلم هستند که 18 اکتبر (26 مهر) اکران می‌شود.

به گزارش  خبرآنلاین،«نقشه فرار» (Escape Plan) با عنوان قبلی «مقبره»، درباره ری برسلین (استالونه) سرشناس‌ترین طراح ساختارهای امنیتی در دنیاست که تقریبا تمام زندان‌ها و سیستم امنیتی آن‌ها را تجزیه و تحلیل کرده است.

او می‌پذیرد آخرین ماموریت را انجام دهد: نفوذ به تاسیساتی بسیار مخفی و کاملا پیشرفته به نام «مقبره» که خودش طراحی کرده است، اما وقتی به اشتباه زندانی می‌شود باید از هم‌بند خود امیل راتمایر (شوارتزنگر) که یک زندانی با شخصیتی پیچیده است کمک بخواهد تا با هم یک نقشه جسورانه و تقریبا غیرممکن برای فرار از ایمن‌ترین و مستحکم‌ترین زندان تاریخ طراحی کنند.

جیم کاویزل، سام نیل، وینسنت دونافریو، ایمی رایان و کرتیس”50 سنت” جکسن دیگر بازیگران فیلم «نقشه فرار» هستند.

THE TOMB

این فیلم تولید شرکت سامیت اینترتینمنت متعلق به استودیو لاینزگیت است.

شوارتزنگر برای بازی در مجموعه فیلم‌های «نابودگر» همین طور فیلم‌هایی چون «کونان بربر»، «کماندو»، «غارتگر»، «یادآوری کامل»، «آخرین قهرمان اکشن» و «دروغ‌های واقعی» شهرت دارد.

او اوایل سال 2013 «ایستگاه آخر» را روی پرده سینماها داشت که اولین فیلم اکشن او پس از حدود 10 سال بود، اما با تنها 12 میلیون دلار فروش داخلی در گیشه‌ها ناامیدکننده ظاهر شد.

استالونه ستاره سری فیلم‌های «راکی» و «رمبو» است. او و شوارتزنگر پارسال در فیلم «گوشت‌های دم توپ 2» هم همبازی بودند.

میکائل هافستروم فیلمنامه‌نویس و کارگردان سوئدی فیلم‌های «اهریمن»، «از خط خارج شده»، «1408» و «شانگهای» را در کارنامه دارد. فیلم «اهریمن» به کارگردانی او نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان بود.