صحبت‌های ملی‌پوشان در مورد جام جهانی

0
233

بازیکنان ملی‌پوش کشورمان در خصوص حضور تیم ملی ایران در این رویداد مهم بین‌المللی اظهار نظر کردند که در این بین اکثر آنها آرزو کردند با عملکرد قابل قبول در این رقابتها دل مردم ایران را شاد کنند.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان ؛ بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران اعزامی بیستمین دوره رقابتهای جام جهانی، در نخستین روز حضورشان در برزیل در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون در خصوص این مسابقات صحبت کردند که این صحبت‌‎های را در زیر می‌خوانید.

سید جلال حسینی:

صحبتم با مردم عزیزم این است که برای ما دعا کنند و آرزویم این است که بتوانیم نماینده خوبی برای ایران باشیم و بهترین عملکرد را داشته و چهره خوبی چه به لحاظ فوتبالی و چه به لحاظ رفتاری از خود و ایران عزیز در برزیل به جای بگذاریم.

احمد آل‌نعمه:

ان‌شاءالله که بتوانیم با بازی خوب پرچم ایران را به اهتزار درآوریم و سر بلند به ایران بازگردیم و دوست دارم مردم خوبمان مانند همیشه ما را از دعای خیرشان بی نصیب نکنند و در بازیهای جام جهانی ما را تنها نگذارند.

خسرو حیدری:

پرواز خیلی خوبی داشتیم و با اینکه مسافت طولانی در پرواز بودیم، خیلی خسته نشدیم. به امید خدا از همین امروز که تمرینات را شروع می کنیم، باید خیلی جدی کار می کنیم برای اینکه بازیهای سختی پیش رو داریم و ان شاءاله بتوانیم با بازیهای خوب مردم ایران را سرافراز و سربلند کنیم.

آندرانیک تیموریان:

امیدوارم که تیم ملی بازی‌های خوبی در مسابقات جام جهانی انجام بدهد و در نهایت مسابقات تمام بازیکنان در سلامت کامل باشند و با توکل به خدا تمام تلاشمان را می‌کنیم تا نتیچه مناسب و در خور شان بدست بیاوریم.

 IMG16281710

اشکان دژاگه:

آرزوم این است که تمام بازیکنان تیم ملی هیچ مشکلی نداشته باشند و همه صحیح و سالم باشند و ان شاءالله بتوانیم دل مردم ایران را خوشحال کنیم.

بختیار رحمانی:

به امید خدا تمام بازیکنان با سربلندی به ایران بازگردند و در این مسابقات بتوانیم سربلند و موفق بیرون بیاییم.

حسین ماهینی:

امیدوارم همین که مردم ایران در مرحله مقدماتی ما را حمایت کردند همچنان در اینجا هم ما را دعا کنند تا بتوانیم آبرومندانه در جام جهانی بازی کنیم و از نام کشورمان دفاع کنیم و آرزو دارم که همه بچه ها صحیح و سالم باشند و بتوانیم بهترین عملکرد در برزیل داشته باشیم.

پژمان منتظری:

ان‌شاءالله این تورنمنت را بچه‌ها به سلامت پشت سر بگذارند و بتوانیم بازی‌های قابل قبولی را ارائه بدهیم. به ملت ایران با تمام وجود قول می‌دهیم که با تمام جان و دل فوتبال بازی کنیم.

علیرضا جهانبخش:

آرزویم قطعا این است تیم ملی عملکرد خوبی در مسابقات جام جهانی داشته باشد. اردوهای آماده‌سازی خوبی را بازیکنان پشت سر گذاشتند و همه بچه‌ها شرایط خوبی دارند و امیدوارم که بهترین عملکرد را داشته باشیم که هم مزد زحمت‌های‌مان را بگیریم و هم بتوانیم باعث افتحار برای کشورمان بشویم و با دست پر به ایران برگردیم.

قاسم حدادی‌فر:

اول سلامتی برای همه بازیکنان و کادر فنی دارم و بعد از آن امیدوارم بتوانیم با دست پر از این مسابقات برگردیم و دل مردم را شاد کنیم.

هاشم بیک‌زاده:

آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران و همه تیم ملی ایران که در این تورنمنت حضور دارند، دارم. واقعا احتیاجی نیست که از مردم خوب کشورم بخواهیم ما را حمایت کنند چرا که تا الان همه جوره تیم ملی را حمایت کرده‌اند، ولی با اینکه ازشون خیلی دور هستیم ولی قلبمون برای آنها می‌تپد. با تمام وجود می جنگیم تا ان‌شاءالله بتوانیم بازی های آبرومندانه‌ی انجام دهیم و جدا از هر نتیجه‌ای، بتوانیم آنها را راضی کنیم.

امیرحسین صادقی:

دوست دارم همانطور که از تهران ما را همراهی کردند و لبخند بر لب‌های مردمم بود، ان‌شاءالله موقع برگشت هم لبخند روی لب‌های آنها باشد و بتوانیم با یک نتیجه خوب و روی خندان به ایران بازگردیم.

مهرداد پولادی:

پیام من به مردم این است که به برزیل آمده ایم تا از نام کشورمان دفاع کنیم و این قول را به مردمان می‌دهیم که با تمام وجود هرچه در توان داریم برای سر بلندی ایران تلاش می‌کنیم و آرزو می‌کنم که همه با سلامتی کامل این مسابقات را به پايان ببریم و به دور دوم مسابقات جام جهانی 2014 برزیل صعود کنیم.

رحمان احمدی:

آرزو دارم که اينجا بازی‌هایی را انجام دهیم که دل مردم را شاد کنیم و پیامم به مردم عزیز ایران این است که مانند همیشه ما را دعا کنند تا ان شااله بتوانیم برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

رضا حقیقی شاندیز:

آرزویم برای تیم ملی این است که از گروه خود بالا برویم چرا که این امر برای اولین بار اتفاق می‌افتد و می‌تواند نقطه عطفی در تاريخ فوتبال ایران باشد و از مردم عزیز کشورم هم می‌خواهم که مانند همیشه تیم ملی ایران را دعا کنند.