شکست کوین کاستنر در پرونده کلاهبرداری فیلم “رابین هود”..

0
222

کوین کاستنر که برای گرفتن دستمزدش از فیلم “رابین هود” که سال 1991 ساخته شده، در حال مبارزه است، هنوز در حال پیگیری حقوقی است و یک وقت دادگاه برای ماه مارس 2014 گرفته است.

ریچارد استون قاضی دادگاه لس‌آنجلس روز پنج‌شنبه بعد از شنیدن ادعاهای کوین کاستنر و بررسی یک‌روزه این صحبت‌ها تصمیم گرفت پرونده او را به تعویق بیندازد.

ادعای قبلی کوین کاستنر بازیگر هالیوودی در ماه فوریه توسط این قاضی رد شده بود و به همین دلیل وکلای او بار دیگر سعی داشتند ثابت کنند که مورگان کریک سود به دست آمده از فیلم “رابین هود: شاهزاده دزدها” را پنهان کرده است. همچنین وکلای کاستنر ادعا کرده‌اند که وظیفه مورگان کریک ارایه “حقیقی، دقیق، کامل و تمام” اطلاعات سود به دست آمده از فیلم بود و او این کار را تعمدا انجام نداده و به همین دلیل کلاهبرداری کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، اما برای اینکه طرح ادعای تجدیدنظر در حکم دادگاه بتواند به گردش درآید، کاستنر ناگزیر است درخواستش را به شکلی دیگر ارایه کند. تنها چیزی که کاستنر می تواند به آن امیدوار باشد این است که قاضی یک فرصت دیگر برای اثبات ادعای کلاهبرداری به او داده است. او هنوز هم می تواند ادعای شکست قرارداد را بکند، اما ضربه ای که این ادعا وارد می کند بسیار کمتر از ادعای کلاهبرداری است.

جلسه بعدی دادگاه به صورت موقتی برای ماه مارس سال 2014 تعیین شده است.