سقوط بالگرد در ارتفاعات دربند ۳ کشته برجای گذاشت

0
185

در حادثه سقوط بالگرد وزارت دفاع (پنها) در منطقه دربند تهران سه نفر کشته شده‌اند.

به گزارش خبرنامه ملّی ایرانیان؛ عزت الله خان محمدی در گفت‌و‌گو با فارس درباره سقوط یک بالگرد در منطقه دربند اظهار داشت: ۲ ساعت قبل یک فروند بالگرد در حوالی امامزاده ابراهیم (پس قلعه) سقوط می‌کند که بلافاصله عوامل هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات اولیه این بالگرد ۳ نفر سرنشین داشته که هر ۳ جان خود را از دست داده‌اند.به گفته خان محمدی علت حادثه در حال بررسی است و هنوز مشخص نشده است.

یک منبع آگاه نیز گفت:‌این بالگرد سقوط کرده متعلق به وزارت دفاع بوده است.

محسن صفری‌نژاد از اهالی منطقه پس قلعه از توابع شهرستان شمیرانات درباره جزئیات حادثه سقوط یک بالگرد در این منطقه اظهار داشت: در حدود ساعت ۱۴ یک بالگرد در سطح پایینی و نزدیک به خانه‌های روستای پس قلعه پرواز می‌کرد و با توجه به این که برف شدید و مه غلیظی در این منطقه وجود داشت احتمالا موجب شد که این بالگردسقوط کند.

وی ادامه داد: در هنگام پرواز و پس از این که از روستای پس قلعه گذشت به سمت امام زاده ابراهیم حرکت کرد که به یک باره سقوط کرد.

صفری‌نژاد خاطرنشان کرد: بلافاصله اهالی روستا به محل سقوط این بالگرد رفتند و آتش را خاموش کردند ولی متاسفانه و بر اساس شنیده‌ها ۳ نفر جان خود را از دست دادند و پس از آن نیز عوامل نیروی انتظامی، آتش‌نشانی و هلال احمر به محل حادثه رسیدند.

شایان ذکر است که تا کنون از مأموریت این بالگرد اطلاعی داده نشده است.