زندگی کُشتی گیر سینما فیلم می شود

0
471

«هالک هوگان» کشتی گیر و بازیگر فیلمهای اکشن از ساخت فیلم زندگی اش خبر داد.

«هوگان» در گفتگو با «کانادا پرس» اعلام کرده که فیلم زندگی او و اینکه چگونه به کشتی گیر قدرتمند و ستاره سینما تبدیل شده به زودی تولید خواهد شد. البته این فیلم در مرحله پیش تولید قراردارد .

وی همچنین در نظر ندارد در این فیلم بازی کند و می خواهد بازیگری خیلی جدی نقش او را ایفا کند.

به گزارش سینما خبر؛ «هوگان» به این پایگاه خبری گفت : بازیگری که به جای من بازی می کند باید خیلی خیلی جدی باشد. از نظر من «کریس همسورث» قابلیت خود را در فیلم «ثور» برای بازی در فیلمهای اکشن نشان داده و گزینه مناسب برای نقش من است و او حتی با کمی چهره پردازی به من نیز شباهت پیدا خواهد کرد.

پروژه «هوگان» در مرحله پیش تولید قرار دارد و کارگردان و بازیگران آن به زودی معرفی خواهند شد.

تری جین بولا (به انگلیسی: Terry Gene Bollea)‏ کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی است که با عنوان هالک هوگان (به انگلیسی: Hulk Hogan)‏ مشهور است. هوگان به‌جز کُشتی گرفتن در زمینه‌های بازیگری, مجری‌گری، و خوانندگی مهارت دارد. وی هم‌اکنون در شرکت کُشتی حرفه‌ای تی ان ای فعالیت دارد. او را همواره به‌عنوان برزگ‌ترین کشتی‌گیر حرفه‌ای در تمامی دوران نام می‌برند. هوگان یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها در دهه‌های هشتاد و نودِ قرن بیستمِ میلادی بوده‌است.

دوران حرفه‌ای 

هوگان کار خود را از شرکت دابلیو دابلیو اف آغاز کرد و تا اواسط دهۀ نود با نام هالیوود هالک هوگان حضور داشت؛ سپس به گروه پرطرفدار ان دابلیو او پیوست و به‌عنوان رئیس گروه، به همراه اسکات هال و کوین نش قهرمانی‌های زیادی به دست آورد.

tumblr_ln290nkjgp1qcjjyfo1_400

ازجمله افتخارات هوگان در دابلیو دابلیو ای می‌توان به دوازده بار قهرمانی سنگین‌وزن، پیروزی در دو مسابقۀ رویال رامبل در سال‌های ۱۹۹۰ و ۱۹۹۱، شش بار قهرمانی دابلیو دابلیو ای و قهرمانی تگ تیم به همراه اج نام برد. نام هوگان به‌عنوان اوّلین نفری که دو بار پشت‌سرهم برندۀ رویال رامبل شد و همچنین کسی که بیشترین زمان قهرمانی سنگین‌وزن را نگه داشته‌است ثبت شده‌است. هوگان در سال ۲۰۰۵ به جمع تالار مشاهیرِ (به انگلیسی: Hall Of Fame)‏ شرکت دابلیو دابلیو اف رسید.

فینال سال ۱۹۹۰

هالک هوگان تا سال ۱۹۹۰ هیچ رقیبی نداشت و برترین کشتی گیر WWE بود تا این که در فینال سال ۱۹۹۰ WWE، آندرتیکر پس از یک سال کشتی گرفتن خود را به فینال این سال رساند. بیشتر مردم فکر می کردند که آندرتیکر هم حریف هالک هوگان نخواهد شد. این بازی حدود ۱۴:۳۰ دقیقه طول کشید و در پایان آن آندرتیکر، هالک هوگان را شکست داد و خود را به دنیا معرفی کرد. پس از پایان بازی آندرتیکر کمربند WWE را گرفت و بیرون رفت و هوگان حدود ۴ دقیقه کشید به هوش بیاید.