زندگي كُشتي گير سينما فيلم مي شود

0
1262

«هالك هوگان» كشتي گير و بازيگر فيلمهاي اكشن از ساخت فيلم زندگي اش خبر داد.

«هوگان» در گفتگو با «كانادا پرس» اعلام كرده كه فيلم زندگي او و اينكه چگونه به كشتي گير قدرتمند و ستاره سينما تبديل شده به زودي توليد خواهد شد. البته اين فيلم در مرحله پيش توليد قراردارد .

وي همچنين در نظر ندارد در اين فيلم بازي كند و مي خواهد بازيگري خيلي جدي نقش او را ايفا كند.

به گزارش سینما خبر؛ «هوگان» به اين پايگاه خبري گفت : بازيگري كه به جاي من بازي مي كند بايد خيلي خيلي جدي باشد. از نظر من «كريس همسورث» قابليت خود را در فيلم «ثور» براي بازي در فيلمهاي اكشن نشان داده و گزينه مناسب براي نقش من است و او حتي با كمي چهره پردازي به من نيز شباهت پيدا خواهد كرد.

پروژه «هوگان» در مرحله پيش توليد قرار دارد و كارگردان و بازيگران آن به زودي معرفي خواهند شد.

تری جین بولا (به انگلیسی: Terry Gene Bollea)‏ کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی است که با عنوان هالک هوگان (به انگلیسی: Hulk Hogan)‏ مشهور است. هوگان به‌جز کُشتی گرفتن در زمینه‌های بازیگری, مجری‌گری، و خوانندگی مهارت دارد. وی هم‌اکنون در شرکت کُشتی حرفه‌ای تی ان ای فعالیت دارد. او را همواره به‌عنوان برزگ‌ترین کشتی‌گیر حرفه‌ای در تمامی دوران نام می‌برند. هوگان یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها در دهه‌های هشتاد و نودِ قرن بیستمِ میلادی بوده‌است.

دوران حرفه‌ای 

هوگان کار خود را از شرکت دابلیو دابلیو اف آغاز کرد و تا اواسط دهۀ نود با نام هالیوود هالک هوگان حضور داشت؛ سپس به گروه پرطرفدار ان دابلیو او پیوست و به‌عنوان رئیس گروه، به همراه اسکات هال و کوین نش قهرمانی‌های زیادی به دست آورد.

tumblr_ln290nkjgp1qcjjyfo1_400

ازجمله افتخارات هوگان در دابلیو دابلیو ای می‌توان به دوازده بار قهرمانی سنگین‌وزن، پیروزی در دو مسابقۀ رویال رامبل در سال‌های ۱۹۹۰ و ۱۹۹۱، شش بار قهرمانی دابلیو دابلیو ای و قهرمانی تگ تیم به همراه اج نام برد. نام هوگان به‌عنوان اوّلین نفری که دو بار پشت‌سرهم برندۀ رویال رامبل شد و همچنین کسی که بیشترین زمان قهرمانی سنگین‌وزن را نگه داشته‌است ثبت شده‌است. هوگان در سال ۲۰۰۵ به جمع تالار مشاهیرِ (به انگلیسی: Hall Of Fame)‏ شرکت دابلیو دابلیو اف رسید.

فینال سال 1990

هالک هوگان تا سال 1990 هیچ رقیبی نداشت و برترین کشتی گیر WWE بود تا این که در فینال سال 1990 WWE، آندرتیکر پس از یک سال کشتی گرفتن خود را به فینال این سال رساند. بیشتر مردم فکر می کردند که آندرتیکر هم حریف هالک هوگان نخواهد شد. این بازی حدود 14:30 دقیقه طول کشید و در پایان آن آندرتیکر، هالک هوگان را شکست داد و خود را به دنیا معرفی کرد. پس از پایان بازی آندرتیکر کمربند WWE را گرفت و بیرون رفت و هوگان حدود 4 دقیقه کشید به هوش بیاید.