ریدلی اسکات پاییز با “مشاور” به سینما می‌آید..

0
285

با نمایش تریلر “مشاور” جدیدترین فیلم ریدلی اسکات، این فیلم به مرحله پخش نزدیک‌تر شد.

به گزارش  مهر به نقل از ددلاین، تریلر جدیدترین فیلم ریدلی اسکات با بازی کامرون دیاز، پنه لوپه کروز و خاویر باردم پخش شد.

این فیلم که بر مبنای فیلمنامه‌ای از کورمک مک کارتی ساخته شده، 25 اکتبر (3 آبان) راهی پرده‌های نقره ای می شود. در این فیلم مایکل فاسبندر بازیگر اصلی است و برد پیت در کنار باردم، دیاز و کروز در نقش های مکمل ظاهر شده اند.

“مشاور” داستان وکیلی را روایت می کند که فاسبندر نقش او را بازی می کند. او که درگیر ماجرای مواد مخدر شده، زندگی اش را در این میان از دست می دهد.

مک کارتی در سال 2012 امتیاز این فیلمنامه را به تهیه‌کنندگان فیلم “جاده” فروخت و بعد در حالی که ریدلی اسکات کارهای در دست ساخت متعددی داشت، اعلام شد او این فیلم را می‌سازد. در حالی که قرار بود ابتدا ناتالی پورتمن در نقش زن اول فیلم یعنی لارا بازی کند بعدا این نقش به پنه لوپه کروز سپرده شد.

ridley_scott-thumb-550x279-24152

نقشی که برای ایفای آن از آنجلینا جولی نام برده می شد هم به کامرون دیاز داده شده است.

فیلمبرداری این فیلم از جولای 2012 در لندن و بریتانیا آغاز شد و مرگ تونی برادر ریدلی اسکات فیلمبرداری را به تعویق انداخت زیرا او مجبور شد راهی لس آنجلس شود تا در کنار خانواده برادرش باشد. اسکات کار فیلمبرداری را در ماه سپتامبر سال پیش به پایان برد و فیلم را به برادر فقیدش تقدیم کرد.

ریدلی اسکات کارگردان انگلیسی متولد 1937، تا کنون سه بار با فیلم های “گلادیاتور”، “تلما و لوییز” و “سقوط شاهین سیاه” نامزد جایزه اسکار بهترین کارگردانی شده است. او در سال 2010 “رابین هود” را ساخت و سال پیش “پرومتئوس” را راهی پرده‌های سینماها کرد.