رابرت داونی جونیور چهره جدید تبلیغات گوشی‌های اچ تی سی..

0
398

اچ تی سی قصد دارد به رقبای اصلی اش مانند سامسونگ نزدیکتر شود. بودجه بازاریابی سال گذشته اچ تی سی که یک میلیارد دلار بود در مقایسه با 10 میلیارد دلار سامسونگ بسیار کمرنگ بود.

این اولین باری است که کمپانی HTC از یک ستاره درجه یک برای تبلیغانش استفاده کرده است. داونی جونیور قرار است چهره محصول جدید “فبلت” اچ تی سی با نام “اچ تی سی وان مکس” باشد. تبلیغات جدید همچنین نمایانگر شعار جدید محصولات اچ تی سی یعنی “به افتخار تغییر” خواهد بود. قبل از این کمپانی اچ تی سی از شعار “به آرامی فوق العاده” استفاده می کرد.

کمپانی ساخت تلفن همراه HTC ستاره “مرد آهنی” یعنی رابرت داونی جونیور را به عنوان چهره جدید تبلیغات بین‌المللی اش با شعار “به افتخار تغییر” استخدام کرد.

به گزارش سایت های سینمای  به نقل از گاردین، داونی جونیور که با بازی در فیلم‌هایی مانند مجموعه “مرد آهنی” و “انتقام‌گیران” ماه گذشته توسط مجله فوربس به عنوان پردرآمدترین ستاره هالیوود با 75 میلیون دلار درآمد انتخاب شده بود، قراردادی دو ساله با HTC امضا کرده است.

این بازیگر 48 ساله هفته گذشته در تیزری آنلاین شرکت کرده و سعی داشت هویتش را مخفی نگه دارد، اما بعد از مشخص شدن هویت او اخباری مبنی بر امضای قرارداد 12 میلیون دلاری او با HTC منتشر شد. بعد از آن روز دوشنبه تیزر دیگری در سایت یوتیوب منتشر شد و به صورت رسمی او را به عنوان چهره جدید HTC معرفی کرد.