درخواست دراویش گنابادی برای پایان دادن به اعتصاب غذای زندانیان سیاسی-عقیدتی

0
209

جمعی از دراویش گنابادی با انتشار نامه‌ای خطاب به زندانیان عقیدتی و سیاسی بند ۳۵۰ اوین و زندان رجایی شهر خواستار شکستن اعتصاب غذای ایشان شد.

 این دراویش در یادداشت خود با بیان اینکه «عدالت خانه‌ای که تحجر و دروغ گویى ارکان و پایه هاى آن است، بدیهی است که قاضیانش، قضات نامنصف و جنایتکار بلخ باشند» و با کنایهٔ «نرود میخ آهنین در سنگ» از این زندانیان خواسته‌اند که به اعتصاب غذای خود پایان دهند.

لازم به ذکر است از میان دراویش زندانی، آقای امیر اسلامی در زندان اوین و آقای رضا انتصاری در زندان رجایی همراه با دیگر زندانیان سیاسی و عقیدتی در اعتراض به سیاست‌های غلط قوه قضاییه دست به اعتصاب غذا زده‌اند.

متن نامه دراویش گنابادی که در اختیار سایت مجذوبان نور قرار گرفته به شرح زیر است:

هو

۱۲۱

برادران و آزادگان محبوس در زندان‌های اوین و رجایی شهر

عدالت خانه‌ای که تحجر و دروغ گویى ارکان و پایه هاى آن است، بدیهی است که قاضیانش، قضات نامنصف و جنایتکار بلخ باشند. در مملکتی که عدلیه‌اش باری مامور و باری آمر دستگاه‌های اطلاعاتی است، پر واضح است که تار دروغ پرونده سازی‌های نهادهای امنیتی و رسانه‌های فریبکارشان به پود بی‌عدالتی دستگاه قضاییشان بتند و حکومتشان هیبت قالی به خود بگیرد که نقوش آن سراسر عوامفریبی و تزویر و ریا و حسد باشد.

دیرى است که شما شریفان پیوسته در جدال با بی‌عدالتی از جان و عمرتان مایه گذاشته‌اید و تا صدای صلح دوستیتان را به گوش جماعتی برسانید که خدا پرده بر سمع و بصر ایشان کشیده است، از سلامت جسمتان نیز مایه گذاشته‌اید و دست به اعتصاب غذا زده‌اید.

ما جمعی از دراویش طریقت نعمت اللهی گنابادی با نگارش این نامه از برادران ایمانی خود و همچنین سایر زندانیان سیاسی و عقیدتی می‌خواهیم به حکم «نرود میخ آهنین در سنگ» به اعتصاب غذای خود پایان دهید.

فریاد شما به گوش مظلومان رسیده است. وااسفا‌ها به حال ظالمانی که دیوار ستبر جهلشان حایل پیغام برادری دلسوزان این ملک و مملکت با گوش‌های کر و دل‌های سنگینشان شده است.

دل خوش دارید که:

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند چنان نبوده ست و چنین نیز نخواهد ماند

مقاله قبلی” شما بزایید، ما می کشیم ” !
مقاله بعدیانتقال حمیدرضا مرادی به بخش مراقبت‌های ویژه (CCU)
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...