حمله شدید کیهان به علیرضا افتخاری به خاطر حمایتش از نسرین ستوده

0
282

روزنامه اصولگرای ”کیهان” که توسط شریعمتداری نماینده خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی  اداره می شود، به علی رضا افتخاری خواننده ایرانی به دلیل حمایت از نسرین ستوده وکیل مدافع ایرانی به شدت تاخت.

علیرضا افتخاری قطعه تازه‌اش با نام «گل نسرین» را به نسرین ستوده تقدیم کرده است.

نسرین ستوده فعال حقوق بشر سرشناس و وکیل دادگستری از سیزدهم شهریورماه ۱۳۸۹ در بازداشت است. او به اتهام اقدام علیه امنیت ملی، تبانی و تبلیغ علیه نظام و عضویت در کانون مدافعان حقوق بشر به تحمل شش سال حبس تعزیری، ۲۰ سال محرومیت از وکالت و ۲۰ سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است.

چندی پیش نسرین ستوده به همراه هفت تن از زندانیان سیاسی زن ایرانی، آزادی مشروط دریافت کرد.

روزنامه ”کیهان” در شماره روز پنجشنبه درباره علیرضا افتخاری نوشته است: ”یکی از خوانندگان خوش‌صدا که شهرت خود را مدیون رسانه ملی است، به دلیل حمایت از یک مجرم امنیتی، هدف تشویق رسانه‌های ضد انقلاب قرار گرفت.”

برپایه نوشته ”کیهان”: ”این خواننده که قبلاً به دلیل مصافحه با رئیس جمهور سابق، از سوی گروه‌های فشار معاند و ضد ایرانی، لقب خواننده ضد مردمی یافته بود، حالا از سوی دشمنان دیروزش به عنوان خواننده مردمی هدف خطاب قرار می‌گیرد.”

به گزارش العربیه؛ این روزنامه اصولگرا افزوده است: ”جالب این است که آقای خواننده مدعی است وقتی تصمیم به حمایت و دیدار از یک مجرم امنیتی می‌گیرد که یکی از تهیه‌کنندگان سیما، مبلغ پنج میلیون تومان، هدیه وی را پرداخت نمی‌کند! این خواننده، چندی پیش تنها برای لب زدن چند ترانه در کیش، مبلغ 15 میلیون تومان از برنامه‌ای تلویزیونی مطالبه و دریافت کرد.”