حمایت آتشنشانان نروژی از نمایشگاه تصویرسازی امید

0
234
گروهی از آتشنشانان نروژی در شهر«اسلو» از برگزاری نمایشگاه تصویرسازی امید و فداکاری قهرمانانه امید عباسی آتشنشان ایرانی حمایت کردند.

این آتشنشان در پایتخت نروژ، در حرکتی نمادین و با در دست داشتن پوستر نمایشگاه تصویرسازی امید و تصویر« امید عباسی» حمایت خود را از برپایی این نمایشگاه اعلام کردند.

نمایشگاه تصویر سازی امید با یادمان امید عباسی، آتتشنشان فداکاری که سال گذشته در حین ماموریت جان خود را فدا کرد، توسط گروه تصویرگران هنر موگه و با مشارکت مدرسه هنرهای ایده در گالری ایده برگزار خواهد شد.

آفرینش قهرمان های واقعی ارزش آفرین و کارآمد در زندگی کودکان،تجلیل و تشویق جامعه برای حمایت از این قهرمانان،تلاش برای حفظ حیات ارزش های انسانی در زندگی مدرن امروزی از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

 همچنین همزمان با برپایی این نمایشگاه گروه تصویرسازان هنر موگه و مدرسه هنرهای ایده، همراه با جمعی از تصویرگران کودک و نوجوان، از خانواده این آتشنشان فداکار تجلیل خواهند کرد.

 به گزارش مهر،علاقه مندان برای حضور در این نمایشگاه می توانند 3 اثر را  با تکنیک و مواد آزاد و با اندازه حداکثر 50 در 70 سانتیمتر  تا 20 تیرماه به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند.

 متقاضیان برای حضور و اطلاع از مقررات نمایشگاه می توانند به وب سایت رسمی  نمایشگاه به نشانی اینترنتی  Festiv al.ideaschool.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن های  88823625 – 88823387  تماس حاصل نمایند.