«جنیفر لوپز»‌ در «۳۳» به «باندراس» پیوست..

0
546

«۳۳» فیلمی برگرفته از جریان حبس ۳۳ معدنچی در معدن صحرای آتاکاما در شیلی است که در سال ۲۰۱۰ اتفاق افتاد.

 سینما خبر گزارش داد؛ یک ماه قبل «آنتونیو باندراس» برای بازی در نقش اصلی فیلم ۳۳ معرفی و انتخاب شد. «باندراس» در این فیلم نقش «ماریو سپولویدا» را بازی می کند که در طول مدت حبس معدنچیان به آنها روحیه می دهد. این در حالی است که «جنیفر لوپز»‌ به تازگی برای ایفای نقش اول زن این پروژه دعوت شده است . او در این فیلم نقش همسر «باندراس» را که همواره منتظر نجات یافتن هسرش است را بازی می کند.

«۳۳» فیلمی برگرفته از جریان حبس ۳۳ معدنچی در معدن صحرای آتاکاما در شیلی است که در سال ۲۰۱۰ اتفاق افتاد. در آن حادثه ۳۳ معدنچی به مدت ۶۹ روز در عمق ۲۰۰ متری زمین حبس شدند. این فیلم در مرحله پیش تولید است و از پاییز در شیلی مقابل دوربین می رود.

Jennifer-jennifer-lopez-32691392-1024-768

از دیگر بازیگران دعوت شده به این فیلم می توان به «رودریگو سانتورو» و «مارتین شین» اشاره کرد.

۳۳ فیلمی به قلم «میکو آلانه» و «خوزه ریورا» است که «پاتریسا ریگن» کارگردانی آن را بر عهده گرفته است.

جنیفر لین لوپز (به انگلیسی: Jennifer Lynn Lopez)‏ با نام مستعار جِی لو (به انگلیسی: J. Lo)‏ زاده ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹ خواننده، بازیگر، رقصنده، تهیه‌کننده موسیقی، تهیه‌کننده تلویزیونی و طراح مد پورتوریکویی تبار اهل آمریکاست. جنیفر لوپز توسط مجله اقتصادی آمریکایی فوربز عنوان ثروتمندترین بازیگر لاتین تبار اهل هالیوود را به خود اختصاص داد. جنیفر لوپز در فهرست ۱۰۰ شخص پرنفوذ و اثرگذار آمریکایی لاتین تبار، توسط مجله پیپل اِن اسپانول به عنوان نفر نخست برگزیده شد.

او تا به حال با توجه به شهرت و محبوبیتش به عنوان یک ستاره برتر هنری در آگهی‌های پولساز نظیر تبلیغ ادکلن و مدهای گوناگون شرکت کرده و سودهای هنگفتی را به دست آورده‌است. علاوه بر آن او به عنوان یک حامی حقوق بشر و همچنین در رابطه با واکسیناسیون اطفال در بیمارستان کودکان لس آنجلس فعال بوده‌است. جنیفر لوپز کار شغلی خود را به عنوان رقصنده با بازی در مجموعه طنز تلویزیونی لیوینگ کالر آغاز کرد. پس از آن با ظهور در فیلم هیجانی و اکشن قطار پول در سال ۱۹۹۵ به سر زبان‌ها افتاد.