جانی دپ به دنیای شعبده‌بازی می‌رود

0
256

جانی دپ در نقش هودینی یک شعبده باز ابرقهرمان ظاهر می‌شود.

این بازیگر شناخته شده در حال مذاکره برای بازی در فیلم «زندگی مخفی هودینی: تولید اولین ابرقهرمان آمریکا» است که توسط کمپانی های لاینزگیت و سامیت ساخته خواهد شد. دین پریسوت که اخیرا با فیلم «قرمز 2» در سینماها اسمش دیده شده بود نیز مسئولیت کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

در این داستان که گفته می شود چیزی مانند داستان های «ایندیانا جونز» خواهد بود، هودینی تنها یک شعبده باز که از غل و زنجیر آزاد می شود نیست، بلکه او همچنن درباره دنیای رازهای مخفی نیز تحقیق می‌کند. نوآ اوپنهایم فیلمنامه این فیلم را با اقتباس از کتاب ویلیام کالوش و لری اسلومن با همین نام نوشته است.

دو فیلم اخیر جانی دپ یعنی «برتری» و «رنجر تنها» هر دو در باکس آفیس بسیار ضعیف عمل کردند اما او همچنین قرار است در سال بعد به قسمت بعدی دو فیلم بزرگ باکس آفیسی دیگر یعنی «دزدان دریایی کارائیب 5» و «آلیس در سرزمین عجایب» سر بزند که هردویشان در کمپانی دیسنی ساخته خواهند شد.

دپ بعد از فیلمبرداری فیلم درام جنایی «مناجات سیاه» ساخته ویتنی بولگر، فیلمبرداری قسمت دوم آلیس را آغاز خواهد کرد که «درون آینه» نام دارد. تنها سوالی که پیش می آید این است که اول فیلمبرداری «دزدان دریایی کارائیب 5» آغاز می شود یا «زندگی مخفی هودینی». کمپانی لاینزگیت قصد دارد فیلمبرداری را از ماه نوامبر 2014 آغاز کند که اگر این اتفاق بیفتد، تولید فیلم کارائیب به اوایل 2015 موکول خواهد شد.

جانی دپ در فیلم اخیر دیگر لاینزگیت یعنی «مردخای» نیز شرکت دارد که روز ششم فوریه سال 2015 اکران خواهد شد.

به گزارش  مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، فرانک مارشال (تهیه کننده «میراث بورن») و بروس کوهن (تهیه کننده «دفترچه بارقه امید») از تهیه کنندگان فیلم «زندگی مخفی هودینی» خواهند بود. همچنین کریستی دمبراوسکی، شریک دپ در کمپانی تهیه اینفینیتوم ناییل، نیز در حال مذاکره برای حضور در این پروژه به عنوان تهیه کننده است. دمبراوسکی و دپ با یکدیگر مسئولیت تهیه کنندگی فیلم «مردخای» را نیز بر عهده داشتند.