جام جهانی فوتبال ساحلی پرتغال؛ برتری برزیل و صعود ایران

0
170

مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی با برتری برزیل مقابل اسپانیا و قطعی شدن صعود تیم فوتبال ساحلی ایران به مرحله یک چهارم نهایی این جام به پایان رسید.

 آخرین دیدار از مرحله گروهی هشتمین دوره رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی شب سه شنبه با برگزاری یک دیدار حساس بین تیم های برزیل و اسپانیا به پایان رسید که در این دیدار برزیلی ها موفق شدند مقابل نایب قهرمان دوره گذشته مسابقات به پیروزی ۲ بر یک دست یابند.

در این بازی که تا اواسط نیمه سوم با تساوی یک بر یک در جریان بود برزیلی ها موفق شدند توسط رودریگو در دقیقه ۳۲ به گل برتری دست یافته تا با سه پیروزی متوالی و به عنوان تیم اول گروه C به مرحله دوم جام راه پیدا کنند. اما اسپانیایی ها نایب قهرمان دوره قبلی مسابقات با ۳ امتیاز وداع تلخی با این رقابتها داشتند.

پیروزی برزیلی ها مقابل اسپانیا باعث شد تیم فوتبال ساحلی ایران با ۶ امتیاز و به عنوان تیم دوم گروه به مرحله یک چهارم نهایی راه یافته و افتخار دیگری را برای فوتبال کشورمان در چنین تورنمنت بزرگی رقم بزند.

بر این اساس شاگردان مارکو اوکتاویا پنجشنبه شب و در آخرین بازی مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم تاهیتی، تیم نخست گروه D می روند، تیمی که  دست به کار بزرگی زد و روسیه قهرمان جهان را شکست داد.

به گزارش مهر؛ با مشخص شدن  تیم‌های صعود کننده از مرحله گروهی، برنامه دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی هشتمین دوره جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۵ – پرتغال به شرح زیر مشخص شد:
پنجشنبه – ۲۵ تیرماه
* بازی شماره ۲۵: برزیل- روسیه، ساعت ۱۴، ورزشگاه پرایا دابایا
* بازی شماره ۲۶: پرتغال – سوئیس، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه پرایا دابایا
* بازی شماره ۲۷: ایتالیا – ژاپن، ساعت ۱۷، ورزشگاه پرایا دابایا
* بازی شماره ۲۸: تاهیتی – ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه پرایا دابایا