تعویق اکران چندین فیلم مهم کمپانی پارامونت

0
189

  پارامونت اکران چندین فیلم مهمش را به تعویق انداخت که «تاپ گان: ماوریک» و «ماموریت غیرممکن ۷» از جمله آنها هستند.

در مجموع اکران ۱۰ فیلم به تعویق افتاده که ۳ فیلم از این میان با بازی تام کروز بوده‌اند.

«تاپ گان: ماوریک» با تاخیر جدیدی که به آن خورده به جای ۲ جولای به ۱۹ نوامبر موکول شده و «ماموریت غیرممکن ۷» نیز تا سال بعد به تعویق افتاد. این فیلم قرار بود نوامبر ۲۰۲۱ اکران شود و حالا ۲۷ ماه می ۲۰۲۲ روی پرده سینماها می‌رود. ادامه آن یعنی «ماموریت غیرممکن ۸» هم که قرار بود ۴ نوامبر ۲۰۲۲ اکران شود به ۷ جولای ۲۰۲۳ موکول شد.

به گزارش ورایتی،استودیو پارامونت همچنین تاریخ اکران «سیاهچال‌ها و اژدهاها» را نیز که با بازی کریس پاین، هیو گرانت و روژی-ژان پگ ساخته شده از ۲۷ می ۲۰۲۲ به مارس ۲۰۲۳ به تعویق انداخت.

«کله‌خر» هم از ۳ سپتامبر به ۲۲ اکتبر امسال موکول شد. فیلم دیگری که با تعویق روبه رو شده «چشم مار» با بازی هنری گلدینگ است که از ۲۳ جولای امسال تا ۲۲ اکتبر به تعویق افتاد.

فیلم بدون عنوان «پیشتازان فضا» نیز تا ۹ ژوئن ۲۰۲۳ اکران نمی‌شود وانیمیشن «کوچک‌سازی تری‌هورن» ساخته ران هاوارد هم به ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ منتقل شد. فیلمی بدون عنوان از با بازی رایان رینولدز و جان کرازینسکی هم قرار است ۱۷ نوامبر امسال روی پرده برود.

به گزارش خبرگزاری های هنری؛ با تاخیر اکران‌های پارامونت، یونیورسال و بلومهاوس تاریخ «تطهیر برای همیشه» را یک هفته جلو کشیدند و به جای ۹ جولای ۲۰۲۱ آن را ۲ جولای اکران می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید