اولین ابر قهرمان زن فیلم «مرد فولادی ۲» معرفی شد

0
294

پس از معرفی «هنری کاویل» در نقش «سوپرمن» و «بن افلک»‌ در نقش «بتمن» استودیوی وارنر در نهایت بازیگر کارکاتر «واندرومن» اولین ابرقهرمان زن این فیلم را معرفی کرد.

«گال گادوت» بازیگر فیلم «سریع و خشن» با قرار گرفتن مقابل «بن افلک» و «هنری کاویل» در نقش «واندرومن» ظاهر خواهد شد. پیش از این جیمی الکساندر ستاره فیلم ثور، برای بازی در این نقش وارد مذاکره شده بود.

«گادوت» فعالیت خود را به عنوان مدل سال ۲۰۰۴ آغاز کرد و پس از آن به فیلمهای «قرار شبانه»‌ (Date Night) و «شوالیه و روز»‌ دعوت شد. با این حال معروفترین حضور سینمایی او ،‌ایفای نقش «گیزل هارابو» در فیلم «سریع و خشن» بوده است. 

به دنبال موفقیت فیلم «مرد فولادی» ، «زک اسنایدر» کارگردان این فیلم از تمایل استودیوی وارنر برای تولید قسمت دوم فیلم خبر داد. «اسنایدر» اعلام کرده در این قسمت «مرد فولادی» با «بتمن» و «سوپرمن» متحد خواهد شد.

»دیوید اس گویر» نویسنده سه گانه «شوالیه تاریکی» با همکاری «کریستوفر نولان» فیلمنامه این اثر را می نویسد.

»اسنایدر» نیز کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. وی اعلام کرده «هنری کاویل» با حفظ نقش «مرد فولادی» ، «امی آدامز» ، «لارن فیشبورن» و «دایان لین» در این فیلم حضور دارند . برای بازیگر نقش «بتمن» ، «مرد فولادی» در گیشه سینماهای جهان به فروش ۶۳۰ میلیون دلاری دست یافت. همچنین مجموع فروش فیلمهای بتمن و سوپرمن هم به ۵ میلیارد دلار رسیده است.

به گزارش سینما خبر؛  استودیوی وارنر سال ۱۷ جولای ۲۰۱۵ را برای اکران «مرد فولادی ۲» در نظر گرفته است.