اضافه شدن حیاط به خانه کلاه قرمزی و آقای مجری

0
257

پس از یک سال وقفه، قرار است امسال بار دیگر مجموعه «کلاه قرمزی» در تعطیلات نوروز از شبکه دو سیما پخش شود، البته این مجموعه مثل همیشه با تغییرات تازه‌ای ساخته خواهد شد.

پس از آنکه اعلام شد عروسک‌هایی به این مجموعه اضافه می‌شوند، مجید میرفخرایی طراح دکور و صحنه «کلاه قرمزی» هم از اضافه شدن یک دکور دیگر به این مجموعه خبر داد.

مجید میرفخرایی طراح دکور و صحنه پیشکسوت که طراحی صحنه مجموعه «کلاه قرمزی» را نیز بر عهده دارد و سال‌ها با طهماسب همکاری داشته، درباره دکور امسال گفته است: «در طراحی دکور امسال سعی کردیم کمی تنوع بدهیم و طراحی را تغییر دادیم. علی‌رغم اینکه تولید این مجموعه اواخر سال آغاز می‌شود فرصت چندانی برای اتفاقات تازه نیست، با این حال ما تلاش کردیم که این تغییرات را رقم بزنیم تا نوعی تنوع در آن به وجود آید.»

این طراح صحنه و دکور که تجربه همکاری با سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی را در کارنامه دارد، ادامه داده است: «مجموعه «کلاه قرمزی» معمولا ۲ دکور دارد؛ یکی منزلی است که داستان در آنجا اتفاق می‌افتد و دیگری اتاقی که شب‌ها در آن قصه گفته می‌شود و حالا یک حیاط هم اضافه می‌شود.»

به گزارش مهر؛ مجموعه «کلاه قرمزی» که چند سالی است تبدیل به یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه های تلویزیونی نوروز شده، سال گذشته به تولید نرسید. امسال نیز عروسک‌گردانی شخصیت کلاه‌قرمزی پس از درگذشت دنیا فنی‌زاده به هنرمند دیگری سپرده شده که هنوز نامی از او برده نشده است.