اتمام فیلمبرداری چاقوها بیرون ۲ در یونان

0
214

  فیلمبرداری فیلم دوم «چاقوها بیرون» که از اواخر ماه ژوئن در یونان شروع شده بود، روز شنبه به پایان رسید.

ماه مارس در حالی که کمی بیش از یک سال از موفقیت فیلم «چاقوها بیرون» در گیشه می‌گذشت، اعلام شد قسمت دوم این فیلم ساخته می‌شود و پس از آن نتفلیکس جلو آمد و مبلغ ۴۶۹ میلیون دلار برای ساخته شدن قسمت دوم و سوم این فیلم سرمایه‌گذاری کرد. با فاصله کمی پس از آن در اواخر ماه پیش کار فیلمبرداری این فیلم در یکی از جزایر یونان شروع شد و در آخرین روز جولای بخش فیلمبرداری آن در این کشور اروپایی به پایان رسید.

اسکرین رنت نوشت؛ رایان جانسون که با بقیه گروه بازیگران و تولید کنندکان این فیلم در یونان در حال تهیه این فیلم بودند با انتشار توییتی پایان این فیلم را گرامی داشت و خبری درباره تحقیقات بعدی بنوا بلانک را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

وی در توییت خود نوشت لازم نیست نگران کسی که در فیلم دوم مرتکب قتل شده باشید زیرا دنباله فیلم به نیمه راه خود رسیده و با فرض اینکه هیچ مشکل غیرمنتظره‌ای ایجاد نشود فیلمبرداری اصلی تا اواخر آگوست یا اوایل سپتامبر انجام می‌شود.

رسانه‌های داخلی هنری نوشتند؛ فیلمبرداری فیلم اصلی «چاقوها بیرون» از ۳۰ اکتبر ۲۰۱۸ تا ۲۰ دسامبر همان سال به طول انجامیده بود.

از جزییات فیلم جدید هیچ خبری منتشر نشده و تنها خبری که منتشر شده این است که کارآگاه بلانک باید به بررسی یک قتل جدید بپردازد.

هنوز تاریخ انتشار این فیلم توسط نتفلیکس اعلام نشده اما به نظر می‌رسد پاییز ۲۰۲۲ بهترین زمان اکران آن باشد.

در این قسمت در کنار دنیل کریگ(انتخاب دانیل کریگ به عنوان مأمور ۰۰۷ با انتقادها و اعتراضات بسیاری مواجه شد به‌طوری‌که بعضی از هواداران این مأمور مخفی، تماشای فیلم جدید او را تحریم کردند. دلیل مخالفت این افراد این بود که کریگ برخلاف باندهای قبلی مو بور و متوسط‌القامت (۱۷۸سانتی‌متر) است. با پوشش خبری وسیع علیه دانیل کریگ، هنرپیشه‌های بسیاری دست به کار شدند و از او حمایت کردند. در میان این هنرپیشگان چهار بازیگر قبلی این نقش یعنی «تیموتی دالتون»، «شان کانری»، «راجر مور» و «پیرس برازنان» هم به چشم می‌خورند که با قدرت از انتخاب کریگ حمایت کردند.)، دیو باتیستا، ادوارد نورتون، جانل مونائه، کاترین هان، لسلی اودوم، کیت هادسن، مدلین سلین، جسیکا هنویک و ایتن هاوک بازی کرده‌اند. در حالی که پیشتر تصور می‌شد هیچیک از بازیگران فیلم اول جز دنیل کریگ در این فیلم حضور نداشته باشند، حضور دان جانسون در یونان به این تصور دامن زد که وی نقش ریچارد درایسدل داماد هارلن و شوهر لیندا که به اداره شرکت همسرش کمک می کند را در این فیلم نیز تکرار می‌کند.