ناصر محمدخانی: مرا دزدیدند تا فشار بیاورند که زن صیغه ای ام را عقد دائم کنم!

0
369

روزنامه تماشاگران امروز با ناصرمحمدخانی در باره حاشیه های اخیری که برایش ایجاد شده مصاحبه کرده است.
این مصاحبه را می خوانید:
*شما ربوده شده بودید؟ دوباره درباره یک اتفاق خانوادگی خبرساز شدید. 

بله صحت داشته. من را تهدید کردند. در اتوبان آزادگان زمانی که در ماشین دوستم بودم با چند ماشین و موتور به من حمله کردند و من را گروگان گرفتند.

*گفته بودند به شما پول قرض داده اند و پول های شان را پس نداده بودید.

اصلاً چنین چیزی نیست. یک هزار تومانی هم به من نداده اند. پول به خواهرشان داده اند؛ بروند از او بگیرند. من به پول های این آدم ها نیازی ندارم.

*ماجرای چک و پلاسکو که گفتند پول های شما در پلاسکو بوده، را توضیح می دهید؟

من چک دادم. این چک مال یکی از دوستانم بود. یکی از این افرادی که مغازه شان در پلاسکو بود. سوخت رفت پی کارش. چطور باید پُرش می کردم؟ تازه من یک چک ضمانت به این خانم و خانواده اش داده بودم که بروند حساب شان را پر کنند. پول خودشان که نبود. اصلاً صحبت هایی که می کنند صحت ندارد.

* این خانم با شهلا جاهد دوست بوده؟ این موضوع صحت دارد؟ 

نمی دانم. خواهرش با روزنامه همشهری مصاحبه کرده و این حرف ها را زده. من چنین چیزی را نمی دانم. خودم هم در همشهری ماجرا را خواندم و شوکه شدم!

*شما چند سال است با این خانم زندگی می کنید؟

چهار پنج سال است که با هم زندگی می کنیم ولی همه این مشکلات به خاطر خانواده اش بود که در زندگی ما دخالت می کردند.

*یعنی کاملاً قانونی با هم زندگی می کردید؟

بله. کاملاً قانونی و فرزندانم هم در جریان بودند.

* زندگی تان کلاً تبدیل به داستان های سینمایی شده است. 

بله. همین زنم تهدیدم کرد که کاری می کنم یک فیلم دیگر هم برایت بسازند. برادر و خواهرانش در زندگی ما دخالت می کردند. من به خودش هم گفتم که مقصر هستی. او هم قبول کرد و خواهش کرد که باهم زندگی کنیم اما من گفتم نه دیگر تمام شده است.

*الان شما شاکی پرونده هستید؟

بله. من شاکی هستم. جرم آنها هم آدم ربایی است. با دو ماشین و دو موتور مرا در اتوبان آزادگان دزدیدند. تعدادشان زیاد بود. سه چهار ساعت هم مرا دزدیده بودند و در را قفل کرده بودند و می خواستند مجبورم کنند که خواهرشان را عقد کنم. من هم گفتم باشد! بمانید تا برویم عقدش کنیم! دنبال وقت بودم چون می دانستم پسرم به پلیس خبر می دهد. از همان جا به پسرم پیام دادم. بعد نیروی انتظامی با حکم قضایی وارد منزل شد و مرا نجات دادند.

*کتک تان که نزدند؟

در اتوبان با آنها درگیر شده بودیم. برادرهایش من را زدند. من هم زدم ولی آنها تعدادشان خیلی بیشتر بود. مرا دزدیدند و بردند به خانه خودم. زندانی ام کردند. من یک ماهی بود که به خانه خودم نمی رفتم و از دست این افراد آرامش نداشتم. رفت و آمدشان زیاد بود. خانمم الان گریه می کند و می گوید دیگر اجازه نمی دهم کسی پایش را به خانه ما بگذارد. من گفتم دیگر فایده ندارد و دوباره همین آش است و همین کاسه.

*پس شما نمی دانید که با شهلا ارتباط داشته اند یا نه؟

نه من چنین چیزی نمی دانستم. شاید بعضی افراد از خانواده شان در ارتباط بوده اند اما خود خانمم ارتباطی با شهلا نداشت.

*این فیلم هایی که درباره شما ساخته اند را دیده اید؟

«خشم و هیاهو» را دیدم. چی باید بگویم. قصه که مشخص است درباره چه کسی است. ولی «یادم تو را فراموش» را ندیده ام.

*گلایه ای ندارید؟

چه بگویم، ولی به موقعش حتماً اقدام خواهم کرد.

مطلب قبلینوید کامران فعال مدنی با پایان مرخصی شش روزه به زندان اوین بازگشت
مطلب بعدیسید خندان باز هم هوای ریاست جمهوری به سرش زده است!
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...