۲۱ بازیگر محبوب در گیشه سینماهای بین الملل

0
104

در هالیوود بازیگرانی هستند که شاید فیلمهای آنها چندان مورد پسند تماشاگران و خریداران آمریکایی نباشد ولی خریداران و تماشاگران خارجی از سایر کشورها به شدت از فیلمهای آنها استقبال می کنند.

جشنواره تورنتو یکی از موقعیت های مناسب برای خرید جواز اکران فیلم است. کیانو ریوز یکی از این بازیگران است که خودش و فیلمهایش با استقبال بی نظیری از سوی خریداران خارجی مواجه شد.

از دیگر بازیگرانی که خودشان و فیلمهایشان بیشتر از امریکا در کشورهای آسیای جنوب شرقی و خاورمیانه طرفدار دارد می توان به بروس ویلیس، تام کروز، و مت دیمون اشاره کرد. فیلمهای این بازیگران حتی در کشورهای دیگر بیشتر از آمریکای شمالی فروش می کنند که صرفا به خاطر بازیگران آن است.

از میان بازیگران جوان که فیلمهایشان بسیار مورد توجه غیر آمریکاییها و خارجی ها قرار می گیرد میتوان از مایکل فاسبندر، رایان گاستلینگ، جوزف گوردن لویت، و از میان بازیگران قدیمی تر می توان از رابرت دنیرو، لیام نیسون، و جان تراولتا نام برد.

به کزارش سینما خبر؛ جوئل ایدگرتون، بندیکت کامبربچ، لیام همسورث، تام هاردی، جرمی رنر، و زک افرون از بازیگرانی هستند که به تازگی در سینمای بین الملل مورد توجه فرا گرفته اند.

 1(100)

مریل استریپ، کیت بلانش، آنجلینا جولی، کایرا نایتلی، و اسکارلت جوهانسون بازیگران زن پرطرفدار در گیشه بین الملل هستند.