۲ طلا ، یک برنز و چهار فینالیست برای تیم ایران در رقابتهای کیک بوکسینگ جوانان جهان

0
210

در ادامه رقابتهای جهانی جوانان کیک بوکسینگ که در شهر پراگ پایتخت جمهوری چک برگزار می شود ۲ طلا ، یک برنز و چهار فینالیست به نام ایران ثبت شد.

به گزارش خبرنامه ملّی ایرانیان به نقل از خانواده بزرگ ورزش امیر حسین اکبری نماینده وزن ۵۱- کیلو گرم کشورمان در بازی پیش از فینال مقابل حریفی از کشور رومانی به برتری دست یافت که در دیدار نهایی به مصاف حریفی از کشور میزبان خواهد رفت،او پیش از این در مقابل حریفانی از فرانسه و لهستان به برتری دست یافته بود.

علی کریمی دیگر ملی پوش کشورمان در وزن۶۰-کیلو گرم در بازی فینال توانست بر حریف ایرلندی به برتری دست یابد و اولین طلای تیم ایران را بدست آورد.

کمیل شریفی نماینده وزن آزاد کشورمان با پیروزی بر حریف آلمانی به مدال طلای وزنش دست یافت.اوپیش از این مقابل چک و ایتالیا به برتری دست یافته بود.

حسین مقدم نماینده وزن ۷۱- کیلو گرم پس از پیروزی بر هندوستان در بازی مقابل حریف کشور میزبان نتوانست به برتری دست یابد و به مدال برنز وزنش بسنده کرد.

در ادامه این رقابتها امیر حسین اکبری ، مهران وییسی،علی علیپور گال و میر حسین سید محمدی در دیدارفینال به مصاف رقبای خود می روند.