۳۳ سال بعد از «اولین خون» سیلوستر استالونه «آخرین خون» را می‌ریزد

0
595

بازیگر «اولین خون» ۳۳ سال بعد از ساخته شدن اولین فیلم این مجموعه اکشن قصد دارد «رمبو: آخرین خون» را کارگردانی کند.
سیلوستر استالونه  از ساخته شدن پنجمین فیلم فرانشیز سینمایی «رمبو» با عنوان «رمبو: آخرین خون» (Rambo: Last Blood) خبر داد. به نوشته انترتینمنت ویکلی، سیلوستر استالونه که برای هفتمین مرتبه قصد دارد در نقش راکی بالبوای مشت‌زن و البته این بار در اولین قسمت از فرانشیز تازه «کرید» به کارگردانی رایان کوگلر بازی کند و برای این منظور به فیلادلفیا سفر کرده است، در یک توییت خبر داد که «رمبو: آخرین خون» را بعد از بازی در فیلم «کرید» می‌سازد.

استالونه ۶۸ ساله روزهای پرکاری را پیش رو دارد. وی همزمان با آمادگی برای کارگردانی و بازی در فیلم «رمبو: آخرین خون» که تاکنون به عنوان «رمبو ۵» شناخته می‌شد، برای بازی در نقش آدمکش مافیایی فیلم «اسکارپا» آماده می شود.

این بازیگر متولد نیویورک اولین بار نقش جان رمبو یکه بزن را در فیلم «اولین خون» محصول ۱۹۸۲ به کارگردانی تد کاچف ایفا کرد و بار دوم در سال ۱۹۸۵ در فیلم «رمبو: اولین خون قسمت دوم» ساخته جورج پان کاسماتوس که داستانش در خاور دور می‌گذشت.

در «رمبو ۳» به کارگردانی پیتر مک دونالد  محصول ۱۹۸۸ سیلوستر استالونه بار دیگر در نقش این شخصیت که در افغانستان می‌جنگید، ظاهر شد و سرانجام در سال ۲۰۰۸ در فیلم «رمبو» بازی و آن را کارگردانی کرد که فیلم اخیر در گیشه بین‌المللی حدود ۱۱۳ میلیون دلار فروش داشت.

به گزارش آنا؛ شخصیت‌های «رمبو: آخرین خون» را دیوید مورل خلق کرده و فیلم‌نامه را که گفته می‌شود در مورد مبارزه جان رمبو با باندهای قاچاق انسان است، سیلوستر استالونه نوشته است و خود فیلم را کارگردانی می‌کند. فعلاً غیر از نقش اصلی این فیلم که نویسنده و کارگردان بر عهده دارد، هیچ‌کدام از بازیگران دیگر تعیین نشده‌اند.