۲ برند افسانه ای اتومبیل در فیلم

0
268

فیلمی که با بازی مت دیمون و کریستین بیل به رقابت ۲ برند افسانه‌ای اتومبیل می‌پردازد، سال آینده اکران می‌شود.

کمپانی فاکس اعلام کرد فیلمی درباره رقابت فورد و فراری که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده،‌ روز ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ راهی سینماها می‌شود. مت دیمون و کریستین بیل ستارگان این فیلم خواهند بود که با اکران تابستانی قصد دارد مخاطبان خانوادگی را جذب خود کند.

جیمز منگولد کارگردان «لوگان» این فیلم را برمبنای فیلمنامه جز و جان هنری باترورث نویسندگان فیلمنامه «لبه فردا» می‌سازد.

این فیلم بر مبنای کتاب ای.جی. بیمی که سال ۲۰۱۰ با عنوان «وحشتناک بران: فورد، فراری و نبرد آنها برای سرعت و پیروزی در لو مان» منتشر شد، ساخته می شود.

این فیلم درباره یک گروه از مهندسان آمریکایی و طراحان اتومبیل است که رهبری‌شان را کارول شلبی با بازی دیمون بر عهده دارد و راننده بریتانیایی او کِن مایلز با بازی بیل، برای کمپانی فورد کار می‌کنند. ماموریت آن‌ها این است که به دستور هنری فورد دوم و لی ایاکوکا اتومبیلی جدید با ظرفیت‌هایی بسازند که بتواند بالاخره فراری قهرمان شکست‌ناپذیر را در رقابت‌های قهرمانی سال ۱۹۶۶ لومان در فرانسه شکست دهد.

در این فیلم کاتریونا بالفه در نقش همسر مایلز و نوا ژوپه در نقش پسرشان بازی می‌کند. جان برنتال در حال مذاکره است که در نقش ایاکوکا ظاهر شود. کمپانی چرنین انترتینمنت مسئولیت تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده دارد.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، در عین حال ۲ فیلم دیگر برای اکران در روز ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ انتخاب شده‌اند. یکی از آن‌ها «کابوی نینجا وایکنیک» یونیورسال با بازی کریس پرت و دیگری «شرکای محدود» کمپانی پارامونت با بازی تیفانی هدیش است.