یک نقش متفاوت برای خونخوار مشهور سینما..

0
217

گای پیرس و رابرت پتینسون با “ولگرد” راهی سینماها می‌شوند. البته علاقمندان به سینما رابرت پتینسون را با فیلم‌ خون‌آشامی “گرگ و میش” می‌شناسند.

به گزارش  مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، گای پیرس و رابرت پتینسون در فیلم “ولگرد” به کارگردانی دیوید میچود در کنار هم در برابر دوربین قرار گرفته‌اند.

در این فیلم که نگاهی آینده‌نگرانه به بروز مشکلات اقتصادی در استرالیا دارد، گای پیرس در نقش اصلی فیلم و ایفاکننده شخصیتی است که با پتینسون همدست می شود تا یک گروه تبهکارانه راه بیندازند.

345545-robert-pattinson

میچود کارگردان فیلم که نویسنده و کارگردان فیلم “پادشاهی حیوانات” در سال ۲۰۱۰ بود، نویسنده فیلمنامه این فیلم هم هست و آن را بر مبنای داستانی از جوئل ادگرتون نوشته است.

در این فیلم اسکات مک نیری، دیود فیلد، آنتونی هیسی ، گیلیان جونز و سوزان پریور نقش‌های مکمل را ایفا کرده‌اند.

اکنون کمپانی “ای۲۴” با خرید امتیاز پخش این فیلم در آمریکا، اعلام کرد آن را در این کشور به نمایش درمی‌آورد. این کمپانی پخش‌کننده فیلم “حلقه بلینگ” سوفیا کاپولا هم هست.

“ولگرد” با بودجه ۱۲ میلیون دلاری ساخته شده و اکنون در مرحله پس از تولید است و هنوز درباره زمان اکران آن سخنی مطرح نشده است.

گای پیرس به تازگی در “مرد آهنی ۳” بازی کرده و رابرت پتینسون ۲۷ ساله هم که با بازی در “گرگ و میش” به شهرت رسید، چهار فیلم در مرحله پیش‌تولید دارد که “ملکه صحرا” به کارگردانی ورنر هرتسوگ در کنار جیمز فرانکو از جمله آنهاست.