یورش وحشیانه به زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج و شعارهای مرگ بر خامنه ای و مرگ بر دیکتاتور آنها

0
282

بنابه گزارشات رسیده صبح دیروز ده ها نفر از نیروهای گارد ویژه و پاسداربندها به سالن ۱۲ بند ۴ زندان گوهردشت کرج یورش بردند و زندانیان سیاسی را مورد اذیت و آزار قرار دادند.

پاسخ زندانیان سیاسی نسبت به این یورش وحشیانه و غیر انسانی سر دادن شعارهای مرگ بر خامنه ای ، مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر ظالم بود .

روز شنبه ۵ بهمن ماه ده ها تن از نیروهای گارد ویژه زندان و پاسداربندها به سالن ۱۲ بند ۴ زندانیان سیاسی زندان گوهردشت یورش بردند. آنها ابتدا اقدام به بازرسی وحشیانه تمامی سلولهای زندانیان سیاسی نمودند و وسایل شخصی زندانیان بی دفاع را تخریب و یا به سرقت بردند.

نیروهای یورش کننده ولی فقیه ،زندانیان سیاسی را مورد برخوردهای وحشیانه خود قرار دادند و آنها را در سرمای زمستان به حیاط زندان منتقل کردند.

زندانیان سیاسی نسبت به یورش وحشیانه و رفتارهای غیرانسانی دست به اعتراضات گسترده زدند و در این اعتراضات گسترده خود اقدام به سر دادن شعارهایی همچون ؛ مرگ بر خامنه ای ، مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر ظالم نمودند.

نیروهای سرکوبگر ولی فقیه از اعتراضات گسترده زندانیان سیاسی وحشت زده شده بودند چرا فریاد شعارهای زندانیان سیاسی که در حیاط زندان قرار داشتند تمامی زندان را فرا گرفته بود. نیروهای سرکوبگر از ترس گسترش این اعتراضات به سایر نقاط زندان ،سراسیمه سالن ۱۲ را ترک کردند .

در این یورش وحشیانه و غیر انسانی جنایتکاران علیه بشریت مانند بحرینی رئیس اطلاعات زندان، امیریان معاون زندان و آقایی شرکت داشتند و یورشها را علیه زندانیان سیاسی فرماندهی می کردند .

لازم به یادآوری است بحرینی از سرکوبگران و جنایتکاران علیه بشریت است که در زندان ارومیه مرتکب جنایتهای هولناکی علیه زندانیان سیاسی و عادی شده که منجر به قتل و معلولیت تعدادی از زندانیان زندان ارومیه شده است.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان از فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران ، یورش وحشیانه نیروهای گارد ویژه و پاسداربندهای ولی فقیه به سلول زندانیان سیاسی و مورد اذیت و آزار قرار دادن آنها را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای و سایر آخوندهای همدست وی مانند ؛ صادق لاریجانی، آخوند حسن روحانی و محمود علوی به دادگاه های کیفری بین المللی است.

مقاله قبلیهفت زندانی در زندان لاکان اعدام شدند
مقاله بعدی«بن كينگزلي» به فيلم « شب در موزه 3» دعوت شد
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...