گزارش تصویری خداحافظی حزن‌انگیز کاپیتان از ورزشگاه آزادی

0
439

مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس صبح روز جمعه با حضور پرتعداد هواداران، همبازیان و اهالی فوتبال در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در میان حزن و اندوه حاضرین راهی خانه ابدی شد.

 هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بامداد روز پنجشنبه به علت ایست قلبی در سن ۳۰ سالگی به دیار باقی شتافت. مراسم تشییع پیکر مرحوم نوروزی صبح امروز جمعه از ساعت ۸ در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

به گزارش مهر؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان و بسیاری از چهره های پیشکسوت باشگاه و کادر فنی و بازیکنان در این مراسم حضور دارند و هواداران پرشماری هم با حضور در ورزشگاه آزادی آخرین وداع را با کاپیتان سرخپوشان انجام دادند.

شیون های همسر نوروزی
گریه های هواداران و در آن میان شیون های همسر مرحوم هادی نوروزی همه حاضران را تحت تاثیر قرار داده است. همسرش مدام روی زمین چمن می رود و نام هادی را صدا می‌زند.

فرزندان نوروزی گریه حاضران را در درآوردند
دو فرزند هادی نوروزی هم در ورزشگاه حضور دارند. همراهی انها با مادرشان که گریه هایش تمامی ندارد حاضران در ورزشگاه را تحت تاثیر قرار داده است. پسر نوروزی که گویا هنوز رفتن پدرش را درک نکرده و باور ندارد مدام به هواداران و مردم خیره می شود.

مسئولان وزارت ورزش هم حضور دارند
برخی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان از جمله دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و مناف هاشمی معاون وزیر ورزش به همراه برخی چهره های دیگر ورزش در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده اند.

کاش هیچ وقت به ورزشگاه نمی آمدم
همسر هادی نوروزی که مدام روی زمین چمن می رفت و با ناله و شیون یاد همسرش را گرامی می داشت در جمله ای گفت که «دیدید بالاخره به ورزشگاه آمدم، اما ای کاش هیچ وقت به ورزشگاه نمی آمدم. هادی من الان کجاست.» او بارها این جملات را تکرار کرد و اشک ریخت.

چهره های سرشناس هم آمدند
اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس، علی کریمی، حمید استیلی، احمدرضا عابدزاده، حمیدرضا سیاسی، کریم باقری، حسین کلانی، بهرام افشارزاده، مهدی رحمتی، مهدی امیر آبادی و بسیاری از پیشکسوتان فو‌تبا‌ل به ورزشگاه آزادی آمده‌اند.

سینه زنی و نوحه خوانی لیدرها
هواداران و لیدرهای باشگاه پرسپولیس با سردادن شعارهایی در فراغ کاپیتان تیم خود اشک ریختند. آنها با دو دسته شدن به نوحه خوانی و سینه زنی برای هادی نوروزی پرداختند و شعارهایی را در این مورد سر دادند.

تعدادی از پیشکسوتان باشگاه پر‌سپولیس از جمله حمید درخشان، اصغر مدیر روستا، نادر باقری به محل تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی آمدند.

اقدام همسر نوروزی پس از ورود پیکر همسرش به ورزشگاه
ساعت ۸:۴۰ دقیقه بود که اتومبیل حامل پیکر هادی نوروزی وارد ورزشگاه آزادی شد تا صدای شیون و گریه حاضران به هوا برود. در این میان بازهم همسر نوروزی اشک حاضران را درآورد.

وی به همراه پسر هشت ساله و دختر دو ساله اش به داخل زمین چمن رفت و سپس روی زمین دراز کشید و به شیون و ناله پرداخت. حرکات و رفتار او اشک های حاضران را سرازیر کرد و ورزشگاه را تحت تاثیر قرار داد.

ماه از پرسولیس رفت
روی اتومبیل حامل پیکر هادی نوروزی علاوه بر تاج گل بزرگی که قرار داده شده بود، پوستری از تصویر وی نصب شد که روی آن نوشته شده بود: «ماه از پرسپولیس رفت.»

حضور استقلالی ها در ورزشگاه
علی فتح الله زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال نیز در این مراسم حضور پیدا کرد. پرویز مظلومی سرمربی و بسیاری از بازیکنان و چهره های پیشکسوت تیم فوتبال استقلال نیز در ورزشگاه آزادی و مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی شرکت کردند.

عادل فردوسی پور هم آمد
تهیه کننده و مجری برنامه نود نیز یکی از حاضران در مراسم تشییع پیکر مرحوم نوروزی بود. عادل فردوسی پور در مراسم تشییع زنده یاد ناصر حجازی هم که در همین ورزشگاه آزادی برگزار شد حضور داشت.

اقامه نماز میت و آخرین دور در ورزشگاه
پس از آنکه پیکر هادی نوروزی روی دست هواداران و حاضران قرار گرفت صف هایی برای اقامه نماز میت تشکیل شد و در پایان نیز کاپیتان سرخپوشان آخرین دور افتخار را در ورزشگاه آزادی زد و روی دست هواداران و علاقمندانش قرار گرفت.

ازدحام اطراف علی کریمی
علی کریمی بدون شک یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ فوتبال باشگاه پرسپولیس است که همواره مورد استقبال هواداران قرار گرفته است. او که یکی از حاضران در مراسم امروز بود بازهم در ازدحام هوادارانش قرار داشت و برخی خواهان گرفتن عکس یادگاری با او بودند. اما کریمی وضعیت روحی خوبی نداشت و مثل خیلی های دیگر فقط اشک می ریخت.

نوروزی برای آخرین بار از ورزشگاه رفت
پیکر کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دور زدن در پیست ورزشگاه بر روی دست هواداران و علاقمندانش برای همیشه از ورزشگاه آزادی رفت. قرار است پیکر هادی نوروزی به بابل منتقل شود و روز شنبه مراسم تدفین وی برگزار شود.