کی‌روش بعد از توقف تیم ملی: ۶ ساعت دیگر هم بازی می‌کردیم گلزن نبودیم

0
169

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی برابر ترکمنستان گفت: اگر بازی ۶ ساعت دیگر هم ادامه پیدا می کرد مهاجمان تیم گلزن نبودند.

کارلوس کی‌روش در  نشست خبری پس از بازی با ترکمنستان درباره وقت کشی بازیکنان ترکمنستانی اظهار کرد: امروز سه تیم  زمین می جنگیدند. ایران، ترکمنستان و تیم داوری. هم ایران و هم ترکمنستان کار خود را انجام دادند و تیم داوری هم با بی توجهی اش باعث شد چنین اتفاقی بیفتد.

وی افزود: اما امروز از آن روزهایی بود که اگر بازی شش ساعت دیگر هم ادامه پیدا می کرد نمی توانستیم به گل برسیم. فقط تقصیر ماست که موقعیت ایجاد کردیم و به گل نرسیدیم. بیش از ۱۵ موقعیت گل داشتیم اما به گل نرسیدیم. این برای تیم من خوب نیست. این مسوولیت با ماست و به خاطر اشتباه ما رخ داد.

کی روش ادامه داد: به تیم ملی ترکمنستان هم تبریک می گویم. امروز نمایش با مقاومتی ارائه کردند و در لحظات کلیدی بیشتر از ما جنگیدند. هیچ توجیه و دلیل موجهی نیست. نمی شود ۱۵ موقعیت ایجاد کرد اما به گل نرسید.

سرمربی تیم ملی درباره اعلام تنها چهار دقیقه وقت اضافه و اعتراضش به داور گفت: نه تنها من بلکه ۹۹ درصد از افرادی که در ورزشگاه بودند می توانند اذعان کنند که داور باید ۱۰ دقیقه وقت اضافه می گرفت اما من داوران را انتخاب نمی کنم. اگر بازی شش ساعت دیگر هم پیدا می کرد مهاجمان من گلزن نبودند که نبودند.

کی روش باره دلیل این تساوی هم گفت: دل نگرانی و دغدغه من نبود انگیزه کافی و انگیزه درونی بازیکنان بود.جهان

به گزارش مهر، در ادامه دیدارهای هفته دوم از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات، بعد از ظهر امروز سه‌شنبه تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه اسپرت تاپلومی به مصاف تیم ملی  ترکمنستان رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. سردار آزمون دقیقه ۲ و مینگازوف دقیقه ۴۵ برای ترکمنستان گل زدند.