کیت وینسلت بازیگر فیلم بعدی وودی آلن شد

0
1100

در حالی که فیلم جدید وودی آلن هنوز اکران عمومی نشده، او کار روی پروژه بعدی خود را شروع کرده است.
کیت وینسلت برای بازی در فیلم جدید آلن که پاییز امسال فیلمبرداری می‌شود، مذاکرات نهایی را انجام می‌دهد.

 آلن این پروژه فعلاً بی‌نام را از روی فیلمنامه‌ای نوشته خودش تهیه و کارگردانی می‌کند. مثل تمام فیلم‌های اخیر آلن جزئیات داستان فیلم در حال حاضر اعلام نمی‌شود.

مثل همیشه لتی آرانسن و ادوارد والسن فیلم آلن را تهیه می‌کنند. پخش‌کننده فیلم هنوز مشخص نشده است، اما با توجه به همکاری‌های اخیر آلن با شرکت آمازون امکانش هست که این شرکت توزیع فیلم را به عهده بگیرد.

هرچند وینسلت بیش از دو دهه است در دنیای سینما حضور دارد، اما تا پیش از این پروژه با آلن همکاری نکرده بود.

بازیگر ۴۰ ساله بریتانیایی در ۱۹۹۷ با بازی در نقش رز در فیلم “تایتانیک” به شهرت رسید و سال ۲۰۰۹ برای بازی در فیلم “کتابخوان” برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد. وینسلت برای فیلم‌های “حس و حساسیت”، “تایتانیک”، “آیریس”، “درخشش ابدی ذهن پاک”، “بچه‌های کوچک” و “استیو جابز” هم نامزد اسکار بوده است.

به تازگی درام جنایی “Triple 9” با بازی وینسلت روی پرده سینماها رفت. او اخیرا بازی در فیلم “زیبایی جنبی” (Collateral Beauty) را به پایان رساند که در آن مقابل ویل اسمیت نقش‌آفرینی کرده است. وینسلت همچنین قرار است در فیلم “کوه بین ما” (The Mountain Between Us) بازی کند که در آن با ایدریس البا همبازی می‌شود.

 به گزارش هنرآنلاین به نقل از ورایتی، “کافه سوسایتی” (Cafe Society) تازه‌ترین فیلم آلن با بازی کریستن استوارت و جسی آیزنبرگ فیلم افتتاحیه شصت و نهمین دوره جشنواره فیلم کن بود و ۱۶ ژوئیه (۲۶ تیر) اکران می‌شود.

www.ibtimes.com.au