کیانو ریوز با «استخوان» همراه شد

0
350
attends the 2014 Film Independent Spirit Awards at Santa Monica Beach on March 1, 2014 in Santa Monica, California.

کیانو ریوز بازیگر سینما به فیلمی که مارتی نوکسون همین هفته آن را جلوی دوربین می برد، پیوست.

 این بازیگر در کنار لیلی کالینز در نخستین تجربه کارگردانی مارتی نوکسون جلوی دروبین می‌رود. این فیلم همین هفته فیلمبرداری‌اش را در لس‌آنجلس آغاز می‌کند.

فیلمنامه این فیلم را نوکسون بر مبنای تجربه شخصی‌اش درباره آنورکسیا نوشته است.

در این فیلم کیانو ریوز در نقش پزشک معالج آنورکسیا نقش‌آفرینی می‌کند که سعی دارد تا زنی را که مبتلا به بیماری آنورکسیا است و به دلیل غذانخوردن با مرگ روبه رو است، نجات دهد.

کارگردان درباره حضور ریوز در این فیلم گفته است: کیانو آنقدر بخشنده و آنقدر بافراست است که لازم نبود به او بگویم چه می‌خواهم. همه ما از آن که او پذیرفت تا به فیلم «استخوان» جان بدهد، هیجان‌زده شده‌ایم.

زیوز به تازگی تولید فیلم «جان ویک ۲» را به اتمام برده و سه فیلم دیگر در دست اکران دارد که شامل درامی با عنوان «همه حقیقت» در کنار رنه زلوگر، «نئون شیطان» و «دار و دسته بد» است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، کیانو ریوز متولد ۲ سپتامبر ۱۹۶۴، بازیگر ۵۱ ساله است که در بیروت لبنان به دنیا آمده است. این بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده و موسیقیدان کانادایی که با بازی ماندگارش در نقش نئو در سه‌گانه فیلم «ماتریکس»، فیلم «سرعت» و با نقش تد لوگان در فیلم ماجراجویی موفق «بیل و تد» شناخته شده‌، از چهره‌های موفق دنیای سینما است.

deadline.com