کمپانی برد پیت منتخب انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا شد

0
173

کمپانی پلن بی متعلق به برد پیت جایزه «بینش سال ۲۰۱۵» را از انجمن تهیه‌کنندگان دریافت کرد.

 انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا کمپانی پلن بی انترتینمنت برد پیت را به عنوان دریافت‌کننده جایزه بینش سال ۲۰۱۵ خود انتخاب کرده است. این کمپانی فیلم «۱۲ سال بردگی» را تهیه کرد که برنده جایزه اسکار بهترین فیلم سال گذشته شد و همچنین فیلم «سلما» را ساخته که در فصل جوایز امسال از رقبای جدی است.

پیت به همراه دیدی گاردنر و جرمی کلاینر که همکارانش در پلن بی هستند این جایزه را در بیست و ششمین مراسم سالانه جوایز انجمن منتقدان دریافت خواهند کرد. این مراسم که روز بیست و چهارم ماه ژانویه در سنتوری پلازای هایات ریجنسی برگزار می‌شود، جایزه بینش خود را به تهیه‌کنندگان تلویزیون، فیلم و رسانه‌های نو اهدا می‌کند که از طریق اجرا و داستان‌سرایی الهام‌بخش خود موفق به بهبود فرهنگ آمریکایی شده‌اند.

انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا در بیانیه رسمی خود گفت: کمپانی پلن بی انترتینمنت به خاطر تهیه داستان‌هایی که جانی تازه به بخش‌های زیبا و در بعضی موارد دردناک تاریخ کشورمان بخشیده‌اند جایزه بینش را دریافت خواهد کرد.

تاد بلک و رایان مورفی رییس‌های جوایز انجمن تهیه‌کنندگان گفتند: به مدت بیش از یک دهه کمپانی پلن بی انترتینمنت در صنعت سرگرمی باعث الهام‌ خلاقیت‌ها و نوآوری‌های ویژه‌ای شده است. این کمپانی در دو زمینه تلویزیون و فیلم به خلاقیت‌های جدید هنری دست یافته و دیالوگ‌های ضروری درباره تاریخ و فرهنگمان به وجود آورده است. ما در سال‌های آینده نیز منتظر لذت بردن از آثار آن‌ها هستیم و از اینکه می‌توانیم جایزه بینش امسال را به آن‌ها تقدیم کنیم بسیار خوشحال هستیم.

از کسانی که پیش از این دریافت‌کننده این جایزه بوده‌اند می‌توان به کریس ملداندری تهیه‌کننده و موسس کمپانی ایلومینیشن انترتینمنت، راسل سیمونز، لارا زیسکین تهیه‌کننده و جف اسکول و جوئل گالن رییس‌های کمپانی پارتیسیپنت میدیا که فیلم «آمریکا: تجلیلی از قهرمانان» را ساختند اشاره کرد.

سریال «قلب معمولی» شبکه اچ‌بی‌او، فیلم آخر الزمانی زامبی «جنگ جهانی زی»، «درخت زندگی» و «مرحوم» از جمله دیگر آثار ساخت کمپانی پلن بی انترتینمنت هستند.

به گزارش  مهر به نقل از ورایتی، سال پیش برد پیت برای تهیه فیلم «۱۲ سال بردگی» جایزه اسکار را دریافت کرد و با دریافت این جایزه از سوی انجمن تهیه کنندگان آمریکا، بعید نیست امسال هم از چنین شانسی برخوردار باشد.