کشف ۱۰۰ تن زباله از منزل زن ۶۰ ساله بوکانی!

0
162

معاون خدمات شهری شهرداری بوکان گفت: بازرسان شهرداری این شهر حدود ۱۰۰ تن انواع زباله که با ۲۴ کامیون امکان جابه جایی آن انجام شد را از یک واحد مسکونی کشف کردند.

سامرند نوری در گفت و گو با ایرنا افزود: به دنبال انتشار بوی نامطبوع در یک منزل مسکونی در منطقه سروش ۱۵ واقع در خیابان سیمینه این شهر مردم به یکی از همسایه‌های خود مشکوک و موضوع را با دادستانی این شهرستان در میان می‌گذارند.

وی گفت: با اطلاع دادستانی و هماهنگی با پلیس و شهرداری موضوع بلافاصله به واحدهای اجرایی و اکیپ‌های موتوری و خدمات شهری ابلاغ و بلافاصله در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و نسبت به معدوم سازی آن اقدام شد.

نوری با اعلام اینکه این زباله‌ها افزون بر ۱۰۰ تن بود اظهار کرد: زباله‌ها در این واحد مسکونی آن چنان انباشته شده بود که در ورودی حیاط منزل مسکونی به زور باز شد.

وی گفت: در این منزل مسکونی انواع زباله از جمله پلاستیک، آهن قراضه، انواع قوطی‌های شیشه‌ای و پلاستیکی، کاغذ، مقوا و انواع کفش‌های کهنه پلاستیکی انباشته شده بود.

وی گفت: علاوه بر حیاط، در پارکینگ و اتاق‌ها نیز انبوهی از زباله وجود داشت.

معاون خدمات شهری شهردار بوکان ادامه داد: این منزل مسکونی متعلق به پیرزنی ۶۰ ساله است که این میزان زباله را در مدت ۱۰ سال بر حسب عادت جمع آوری و در منزل مسکونی‌اش دپو کرده بود.

شهرستان بوکان با ۲۲۷ هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد که از این تعداد بیش از ۱۷۶ هزار نفر آن در شهر ساکن هستند.