کشته شدن محافظ شخصی سفیر جمهوری اسلامی

1
120

بنا به گزارشات خبرگزاری های درون مرزی، منابع مطلع و نزدیک به سفارت جمهوری اسلامی در بیروت اعلام کردند که سر تیم حفاظت از سفارت در بیروت بنام «رضوان فارس» معروف به حاج رضا و محافظ شخصی سفیر پس از ممانعت از ورود شخص انتحاری اول به داخل سفارت و تیراندازی به سمت وی در جریان انفجار کشته شده است.

 ماجرا از این قرار بوده که بعد از انفجار اول که عامل انتحاری نتوانسته خود را به سمت درب سفارت برساند، مسئولان حفاظت خود را بلافاصله به درب سفارت در خیابان اصلی محل وقوع انفجار رسانده‌اند. در زمانیکه انفجار دوم به وقوع پیوست، حاج رضوان و چندین نفر از تیم حفاظت از سفارت نیز در محل حاضر بوده و کشته می شوند.

 این دو انفجار ۲۳ کشته و نزدیک به ۲۰۰ زخمی برجای گذاشت.

یک دیدگاه

  1. فارسی: خانواده شهید رضوان فارس از تمام کسانی که تصویر پیکر ایشون روی زمین رو منتشر کردند خواسته اند آنرا بردارند و کلا پاک کنند. از برادران و خواهران تقاضا می شود تصویر را پاک کنید به خاطر احترام به احساسات این خانواده و سنگینی این مصیبت بر آنها. راضی نیستند تصویر نزد کسی بماند.
    عربی: ذووا الشهید رضوان فارس (الحاج رضا) یطلبون من الناشرین صوره الشهید ملقى على الأرض مسحها و محیها …
    نرجو من الأخوه و الأخوات محی الصوره حفاظا على مشاعر و حساسیه وقع المصاب على قلب العائله و أهل الشهید. مش مسامحین الصوره تضل عند حدا.

Comments are closed.