کریس اوانز دیگر کاپیتان آمریکا نمی‌شود

0
139

بازیگری که در سال‌های اخیر در نقش شخصیت کاپیتان آمریکا خوب درخشیده بود، اعلام کرده دیگر در نقش این شخصیت بازی نمی‌کند.

 کریس اوانز گفته است پس از بازی در نقش کاپیتان آمریکا در فیلم «انتقام‌جویان ۴» دیگر در هیچ فیلمی در این نقش ظاهر نخواهد شد. شخصیت کاپیتان آمریکا شخصیت اصلی کمیک بوک‌های کمپانی مارول است و برمبنای این کتاب‌ها، فیلم‌های پرفروشی ساخته شده است.

کریس اوانز که در این فیلم‌ها در نقش شخصیت کاپیتان آمریکا ظاهر شده گفت پس از فیلم چهارم «انتقام‌جویان» که ۲۰۱۹ اکران می‌شود، دیگر در نقش این شخصیت دیده نخواهد شد.

او قرار است امسال در این فیلم بازی کند و پس از آن برای همیشه با این شخصیت خداحافظی کند.

وی در این باره گفت: ترجیح می‌دهم خودم از قطار پیاده شوم تا منتظر بمانم که آنها کنارم بگذارند.

اوانز در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز این نکته را مطرح کرده است.

این بازیگر در نقش اصلی این مجموعه فیلم‌ها خیلی مورد قبول ظاهر شد و این شخصیت را به محبوب‌ترین شخصیت این مجموعه بدل کرد. او ابتدا قراردادی ۶ قسمتی با کمپانی مارول بسته بود که شامل قسمت چهارم «انتقام‌جویان» نیز می‌شود. در نهایت او علاوه بر سه قسمت از فیلم‌های «کاپیتان آمریکا» در چهار فیلم «انتقام‌جویان» نیز در همین نقش ظاهر شد.  وی بازیگر «ثور: جهان تاریک» هم بود و سال پیش در «اسپایدر من: بازگشت به خانه» نیز جلوی دوربین رفت.

در واقع اوانز از سال ۲۰۱۱ در همه فیلم‌های مارول نقش این شخصیت را ایفا کرد.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، اوانز یک بار هم در مارس ۲۰۱۴ گفته بود می‌خواهد بازی در نقش کاپیتان آمریکا را تا سال ۲۰۱۷ تمام کند و بازیگری را کنار بگذارد تا روی کارگردانی تمرکز کند.