کریسمس نقطه اشتراک تام کروز و ویل اسمیت شد

0
183

فیلم جدید ویل اسمیت در روز کریسمس سال ۲۰۱۵ اکران می شود و این در حالی است که فیلم جدید تام کروز تاریخ اکران خود را از روز کریسمس تغییر داده است.

 درام جدید ویل اسمیت برای نمایش در روز کریسمس سال جدید میلادی برنامه ریزی شده و به این ترتیب دوستداران این بازیگر تا پایان این سال نمی‌توانند انتظار تماشای این فیلم را داشته باشند.

سونی پیکچرز که تولیدکننده فیلم «بازی مغز» است و آن را بر مبنای فیلمنامه‌ای از پیتر لندسمن و به کارگردانی خود وی ساخته است، با اعلام این خبر گفت ۱۱ ماه دیگر این فیلم راهی پرده‌های سینما می‌شود.

در این فیلم ویل اسمیت در نقش دکتری به نام بنت اومالو ظاهر شده که آسیب‌شناس مغز است و بر نتایج حاصل از بازی در لیگ ملی فوتبال تحقیق می‌کند. در این فیلم آلک بالدوین و لوک ویلسون نیز ویل اسمیت را همراهی کرده‌اند.

این خبر در حالی اعلام شد که پارامونت تولید کننده فیلم جدید مجموعه «ماموریت غیرممکن» یعنی قسمت پنجم آن، زمان پخش این فیلم را جلو آورد و اعلام کرد دوستداران این اکشن به جای تماشای آن در روز کریسمس می‌توانند از ۳۱ جولای راهی سینماها شوند. این تصمیم از آنجا اتخاذ شده تا این فیلم با قسمت جدید «جنگ ستارگان» با عنوان «نیروی بیداران» که از ۱۸ دسامبر راهی پرده‌های سینماها می‌شود، تلاقی نکند.

به گزارش مهر به نقل از د رپ، در همین حال ۳ فیلم دیگر از اکنون روزهای پایانی سال جدید را هدف گرفته‌اند که شامل «آلوین و موش خرماها ۴» از کمپانی فاکس قرن بیستم، «شادی» درام جدید دیوید اوراسل و اکشن جدید آلخاندرو ایناریتو با عنوان «زندگی دوباره» با بازی لئوناردو دی کاپریو است.