کریستوف والتس بازهم با جیمز باند دشمنی می‌کند

0
142

بازیگر برنده اسکار در فیلم «جیمز باند ۲۵» بار دیگر در نقش دشمن جیمز باند نقش‌آفرینی می‌کند.

یک عضو دیگر از خانواده «جیمز باند» به فیلم در دست ساخت این مجموعه پیوست.

به گفته منابع کریستوف والتس بار دیگر نقشش را با شخصیت دشمن قسم‌خورده جیمز باند یعنی بلوفیلد در «باند ۲۵» تکرار می‌کند.

والتس اولین بار در فیلم «اسپکتر» که جدیدترین فیلم از مجموعه «جیمز باند» است در نقش دشمن باند ظاهر شد و نقش شخصیتی را ایفا کرد که پیش از او توسط دونالد پلیزنس، مکس فون سیدو و تلی ساوالاس در فیلم‌های قبل ایفا شده بود.

جدیدترین فیلم از مجموعه باند هم‌اکنون در لندن در حال فیلمبرداری است و والتس نیز از جمله بازیگرانی است که برای ارایه مجدد نقش شخصیت خودشان همراه این مجموعه هستند.

دنیل کریگ، رالف فاینس، لئا سیدو و نائومی هریس دیگر بازیگرانی هستند که از قسمت‌های قبل با این مجموعه همراه بوده‌اند.

«باند ۲۵» را کری جوجی فوکوناگا کارگردانی می‌کند و رامی ملک بازیگر برنده اسکار، آنا د آرماس، لاشانا لینچ، دیوید دِنسیک، بیلی مگنوسن، دالی بن‌صلاح، جفری رایت، بن ویشاو و روری کینیر بازیگرانی هستند که در این قسمت به گروه پیوسته‌اند.

بخش‌هایی از این فیلم ابتدا در جاماییکا فیلمبرداری شد و اکنون در حال فیلمبرداری در لندن است و سپس گروه برای بقیه کار به ایتالیا و نروژ می‌روند.

با وجود همه مشکلاتی که تاکنون در ساخت این فیلم به وجود آمده که شامل آسیب دیدگی مچ پای کریگ، انفجار و سوختن دکور فیلم و یکی دو مشکل دیگر می‌شود، بریتانیایی‌ها ۳ آوریل و آمریکایی‌ها ۸ آوریل ۲۰۲۰ شاهد اکران فیلم خواهند بود.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، جدیدترین فیلم‌هایی که والتس با آنها دیده شده شامل «آلیتا: فرشته جنگ» برای فاکس و «جورج‌تاون» بوده است.