چه کسی در قسمت نهایی «مردگان متحرک» می‌میرد؟

0
143

علاقه‌مندان درام «مردگان متحرک» با اتمام فصل هفتم که دیروز رقم خورد، به شروع فصل هشتم چشم دارند.

سریال «واکینگ دد» یا «مردگان متحرک» یکشنبه فصل هفتم خود را با یک شگفتی در سکانس نهایی به پایان برد و در حالی که یک شخصیت کلیدی خود را از دست داد همه چیز را برای نبردی حتی بزرگ‌تر برای رابرت کرکمن به عنوان تولیدکننده فصل هشتم رقم زد.

نقطه اوج این سریال مرگ شخصیت ساشا با بازی سوینکا مارتین-گرین بود که در ایفای نقش اصلی خودش در «پیشتازان فضا: کشف» شبکه سی‌بی‌اس نیز به همین سرنوشت دچار می‌شود. این بازیگر از سال ۲۰۱۲ در این سریال حضور داشت.

این در حالی است که در فصل هفتم تمرکز اصلی بیش از همه بر شخصیت ریک با بازی اندرو لینکلن بود که تلاش داشت تا به حمایت جوامع همسایه خودش یعنی «هیلتاپ» و «کینگداک» و مردمی که «گاربیج» یا زباله نامیده می‌شوند، به جنگ در برابر «نگان» با بازی جفری دین مورگان و ناجیان وی بپردازد.

ریک پلیس شخصیت اصلی است که در فصل نخست در یک ماموریت تیر می‌خورد و به کما می‌رود و وقتی بیدار می‌شود، متوجه می‌شود همه مردم شهر تبدیل به مرده متحرک شده‌اند و شهر به‌هم ریخته‌است. از این رو به دنبال همسر و پسرش می‌رود و در نهایت آن‌ها را همراه گروه دیگری از بازماندگان پیدا می‌کند.

ریک که قصد داشت برای گرفتن سلاح‌های اقیانوس‌کنار، حمله‌ای مخفیانه به آنجا انجام دهد، در نهایت سلاح‌های لازم را به دست می‌آورد و در نهایت افراد اقیانوس‌کنار به وی می‌پیوندند. اما نیگان غیرقابل‌پیش‌بینی است و پس از تصمیم رزیتا و ساشا برای ورود به پایگاه ناجیان برای کشتن نیگان، ساشا با وجود تمام مهارت‌های مبارزه‌اش در نهایت در حالی که قرار است با یکی از اسرایی که ریک دارد مبادله شود، کشته می‌شود.

فصل اول این سریال سال ۲۰۱۰ به نمایش درآمد و شبکه ای‌ام‌سی (AMC) در پاییز گذشته اعلام کرد زامبی‌ها برای فصل هشتم بازمی‌گردند. فصل هفتم سریال از ۲۳ اکتبر ۲۰۱۶ روی آنتن رفت.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، گفته شده پخش فصل هشتم در اواخر سال ۲۰۱۷ شروع می‌شود و اولین قسمت آن که در واقع صدمین قسمت از مجموعه خواهد بود روی آنتن می‌رود.