پیوستن مریل استریپ به بازیگران فیلم “بخشنده”

0
126

مریل استریپ به جف بریجز و گروه بازیگران در حال افزایش فیلم “بخشنده” ملحق شد.

به گزارش مهر به نقل از ددلاین، این فیلی اقتباسی بر مبنای رمان لوی لورای که فیل نویس آن را کارگردانی خواهد کرد، ساخته می‌شود.

“بخشنده” با همکاری کمپانی واینستین و والدن مدیا تولید و فیلمبرداری آن هشت هفته دیگر در آفریقای جنوبی آغاز می‌شود.

این در حالی است که اخیرا تعداد فیلم‌هایی که از داستان‌های مربوط به نوجوانان استفاده می‌کنند بسیار زیاد شده است. رمان “بخشنده” که از زمان خودش بسیار جلوتر بود و در سال ۱۹۹۴ مدال نیوبری را از آن خود کرد، در خانه خود هاروی واینستین رییس کمپانی واینستین در میان دختران او بسیار محبوب بود.

استریپ نقش رییس ارشدی را بازی می‌کند و شخصیت او زن مستبدی است که باید در جامعه‌ای که به نظر آرمانی می‌رسد نظم را حفظ کند. این نظم زمانی به هم می‌خورد که یک مرد جوان (برنتون تویتس) وارد ماجرا می‌شود. بریجز هم نقش شخصیتی را بازی می‌کند که عنوان فیلم از او وام گرفته شده و با بیان خاطراتش برای این مرد جوان، انقلابی در او به وجود می‌آورد.

هنوز انتخاب بازیگران به پایان نرسیده است، اما امضای قرارداد با استریپ جهش بزرگی برای فیلم است. بریجز و نیکی سیلور کار تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارند.

مری استریپ (به انگلیسی: Mary Louise Streep)‏ (متولّـد: ۸ صبح ۲۲ ژوئن ۱۹۴۹) که با نام مریل استریپ شناخته می‌شود، بازیگر آمریکایی است که در زمینه تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت می‌کند. مریل استریپ کار سینما را در سال ۱۹۷۷ با فیلم جولیا شروع کرد. در این فیلم او همبازی جین فوندا بود.

او تاکنون چهارده بار کاندید جایزه اسکار شده است و سه بار آن را دریافت کرده است. دو بار به عنوان بهتربن بازیگر نقش اول زن برای فیلم انتخاب سوفی و بانوی آهنی و بار دیگر بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم کرامر علیه کرامر.

از فیلم‌های مشهور او می‌توان به شکارچی گوزن، انتخاب سوفی، خانه ارواح، اتاق ماروین و ساعت‌ها اشاره کرد.