پیش‌نمایش جهانی فیلم جدید جیمز باند با حضور سلطنتی‌ها

0
759

دوک و دوشس کمبریج و شاهزاده هری برای پیش‌نمایش جهانی فیلم «اسپکتر» در لندن به ستارگان این فیلم ملحق شدند.

سم مندز کارگردان و باربارا بروکولی و مایکل جی ویلسون تهیه‌کنندگان فیلم «اسپکتر» پیش از نمایش فیلم در رویال آلبرت هال با مهمانان سلطنتی خود دیدار کردند.

دنیل کرِگ که یک دهه است نقش ۰۰۷ را بازی کرده، دوشنبه شب اولین نفری بود که روی فرش قرمز پا گذاشت. او به بی‌بی‌سی گفت: «این نقش زندگی من را عوض کرده و عاشق هر ثانیه‌اش بوده‌ام.»

این ستاره همچنین اقرار کرد که از تماشا کردن خودش روی پرده بزرگ «متنفر» است اما اضافه کرد: «من عاشق بازی کردن نقش جیمز باند هستم.» او همچنین گفت مندز «یکی از بهترین کارگردان‌هاست و من از حضور خلاقانه از آغاز این پروژه بسیار لذت بردم.»

1885419

دیگر بازیگران حاضر روی فرش قرمز نائومی هریس، کریستوف والتز، بن ویشاو، رالف فاینز، اندرو اسکات، دیو باتیستا، لئا سِدو و مونیکا بلوچی بودند.

بلوچی گفت بخشی از «سنت فوق‌العاده» فیلم‌های باند بودن «لذت بزرگی» برای او بوده و اضافه کرد: «جادویی است. خارق‌العاده است که جیمز باند نمایانگر چه چیزهایی است؛ نه تنها در انگلستان بلکه در سراسر جهان.»

151027043327_uk_spectre_premiere_976x549_reuters

اسکات که در نقش شخصیت جدیدی به نام دِنبیگ ظاهر می‌شود گفت این مجموعه به این دلیل تا اینجا دوام آورده که به بازسازی و نوآوری خود ادامه می‌دهد. ستاره سریال «شرلوک» اضافه کرد: «خط داستانی این فیلم درباره نظارت و اینکه چطور ما دائما تحت بررسی قرار داریم است. در فیلم‌های اخیر باند موضوع‌های داستانی آینده‌نگر بسیاری وجود داشته‌اند.»

151027103813_bond_624x351_reuters_nocredit

«اسپکتر» اولین فیلم جیمز باند است که در همان روزی که پیش‌نمایش جهانی‌اش برگزار شده، در سینماها هم اکران شده است.

به گزارش بی‌بی‌سی، مندز گفت از اینکه مردم هم می‌توانند فیلم را ببینند بسیار خوشحال است و اضافه کرد: «من این ایده را دوست دارم که هم‌زمان با پیش‌نمایش سلطنتی ما، سینماهای سراسر کشور هم امشب پر خواهند بود.»